Розумний годинник, розкіш чи необхідність

Бажання мати найкращі, найрозумніші гаджети, наприклад розумні годинник — нормальне бажання сучасної людини. Будь-які незвичайні технології завжди викликали у нас інтерес. Тенденції весь час змінюються, адже наука в області електроніки не стоїть на місці. Не так давно ми хотіли придбати “крутий” смартфон, всередині якого розташована всього лише одна друкована плата з мініатюрними транзисторами, проте, він міг працювати не гірше, ніж середній ноутбук або планшет, — такий гаджет був межею мрій, але тут розробники вирішили запропонувати нам розумний годинник. Звичайно ж, вони не зможуть замінити нам ноутбуки або смартфони повністю, але значно полегшують життя, особливо тим людям, у яких день розписаний по хвилинах і завжди необхідно бути на зв’язку, бути в курсі подій, не пропустити важливого дзвінка, смски або електронного листа.

Що таке Smartwatch

Розумний годинник має підключення до інтернету і досить цікавий інтерфейс екрану. Навіть самі базові такі годинники не просто показують вам час — вони також дозволяють вам перевірити пошту, «сидіти» в соціальних мережах і навіть грати у відеоігри. Вони доступні в самих різних виконаннях: спортивні моделі, годинник для чоловіків, для жінок, і навіть дитячі розумний годинник. Різноманітні функціональні можливості диктують і різний розмір для кожної моделі.

Навіщо купувати розумні годинники

Основна причина, по якій люди купують Smartwatch, полягає в тому, що вони постійно синхронізуються з вашим смартфоном, і вам вже не потрібно постійно діставати телефон, щоб отримати якусь важливе повідомлення, сповіщення, не пропустити дзвінок або смс. Для того, щоб мати доступ до даних послуг, годинник повинні бути постійно підключені до смартфона через Bluetooth і перебувати в бездротовому діапазоні смартфона або планшета на Android або iOS.

Більшість smartwatches добре підходять для пристроїв Android або iOS, або, в деяких випадках, для обох. & Nbsp; Інші можуть бути сумісні тільки з кількома обраними різновидами операційних систем. Оскільки такий годинник розроблені для супроводу вашого смартфона, ви повинні переконатися, що він сумісний з вашої поточної операційної системою.

Модні особливості Smartwatch

Функції Smartwatch розрізняються для кожної моделі. & Nbsp; Ось кілька функцій, про які ви повинні знати, перш ніж приймати рішення про придбання тієї чи іншої моделі:

Трекери активності

Якщо ви шукаєте розумний годинник, в яких є ресурси для здоров’я та фітнесу, перевірте вбудований крокомір (кроки вимірювання), акселерометр (інтенсивність вимірювання), монітор серцевого ритму або іншу технологію стеження за здоров’ям.

Ремені для годинників

Smartwatches доступні в різних стилях і дизайнах, які дозволяють вам придбати індивідуальний вид. & Nbsp; Якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю, щоб годинник були схожі на традиційні, ви можете вибрати пристрій зі шкіряними або нержавіючими ремінцями. Годинники ж, що мають гнучкі силіконові ремені, ідеально підходять для занять на свіжому повітрі або фітнесу.

Управління голосом

Воно дозволяє вам давати голосові команди, записувати нотатки, відправляти та отримувати текстові повідомлення, шукати в Інтернеті й багато іншого, не використовуючи ваші руки.

Міцність скла

Годинники з посиленим склом, такі як «Corning Gorilla Glass», можуть справлятися зі зношеністю при повсякденному використанні, тому вам не потрібно турбуватися про подряпини або інші пошкодження.

Музика

Зберігайте музику у внутрішній пам’яті вашого пристрою для негайного доступу до медіа.

Сигнал зв’язку

Подає звуковий або вібраційне попередження, коли ви перебуваєте поза діапазону бездротового зв’язку.
 Чи потрібні вам подібні годинники, вирішувати вам. Для когось це просто черговий новомодний, але непотрібний гаджет, а для когось просто необхідні.