Умови доставлення та оплати РЕК і радіодеталей

Куди відправити посилку

м.Слов”янск провулок парковий 5 ,Нова пошта №4
Отримувач — Горб Костянтин Ігоревич, +38(099)983-27-50
Відстежити посилку, відправлену «Новою Поштою» Ви зможете за посиланням.

Наша компанія готова прийти вам на допомогу і купити радіодеталі та РЕК за вигідними для вас цінами та на самих вигідних для всіх умовах. Працюємо по всій Україні, викуповуємо деталі в осіб будь-якої форми власності, з оформленням всіх необхідних документів для звіту.

Доставка товару

Наші можливості дозволяють співпрацювати з громадянами з будь-яких областей країни, як із Заходом (Чернівці, Львів, Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк), так і зі Сходом і Південним-Сходом. Оскільки офіс компанії розташований в Слов’янську, то набуваємо РЕК і обладнання, нове та б/в у Донецькій області, Миколаєві, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Одесі, Луганській області та Дніпрі через поштові компанії. Природно, наша діяльність поширюється і на Центральні області України. Купимо непотрібні радіокомпоненти в Чернігові, Сумах, Вінниці, Полтаві, Хмельницькому, Кропивницькому, Житомирі, Києві, Черкасах.

Умови скупки

Купуємо різні види радіодеталей і РЕК в будь-якому обсязі. Компанія готова розглянути будь-які ваші пропозиції. При великих обсягах радіокомпонентів можливий індивідуальний підхід, що стосується доставлення та оплати. Для уточнення будь-яких питань звертайтесь до нашого операторами, вони із задоволенням дадуть вам консультацію.

Упаковування посилки

Якщо ви перебуваєте в Слов’янську, ви самі можете привезти нам РЕК або обладнання, викликати нашого майстра, при необхідності демонтажу і попередньої оцінки вартості деталей. Перебуваючи в інших містах України, відправте нам посилку, дотримуючись деяких нескладних умов: відповідність упаковування за обсягом її вмісту. Все радіодеталі повинні бути розділені, укладені в окремі пакети, згідно з їхніми типами та виду. Зверніть увагу, що деталі не повинні перемішатися між собою при навантажувально-розвантажувальних поштових роботах.

Способи відправлення посилок і розрахунок за товар

Карта ПриватБанку

Найбільш точний і швидкий спосіб. Зібравши посилку, відправте її на нашу адресу за допомогою «Нової Пошти». Гроші після отримання нами посилки, надійдуть на вашу карту ПриватБанку, в той же день. Необхідно врахувати важливий момент: за умови, що посилка прийшла до поштового відділення після п’ятої години вечора, розрахунок буде проведений наступного дня ​​з 8 до 12 ранку.

Інша компанія, інший банк

Зібравши посилку, відправте за допомогою «Нової пошти» або службою «Інтайм». Ми розрахуємося з вами будь-яким найбільш зручним способом, перерахувавши гроші на карту банку або ж грошовим переказом на будь-який банк, в день отримання посилки або на наступний робочий день.

Післяплата

Перед тим, як скористатися таким способом, порахуйте вартість всіх РЕК, прикладіть фотографії, рік виробництва деталей, вкладіть повний список відправляються РЕК, їх кількість і вагу по кожній позиції. Якщо ваш список не буде відповідати вмісту, ми відправляємо посилку назад вам у зв’язку з неможливістю зміни післяплату.

При відправленні посилки «Новою поштою», розрахунок ви отримаєте там же через два, максимум шість днів. Доставлення оплачуємо Ми, витрати з переказом коштів — Ви.

Час роботи: понеділок — п’ятниця: 8.00-16.00, субота: за домовленістю.

Якщо у вас залишилися будь-які питання з приводу поставлення, оплати зв’яжіться з нами за телефонами: +38(099)9832750; +38(096)4580335.

При розбиранні та демонтажі будь-якого обладнання, що належать до радіоелектроніки, залишається безліч непотрібних радіоелектронних компонентів, які багато хто не знає, куди подіти. Хтось їх зберігає, сподіваючись, що вони коли-небудь стануть в пригоді, інші просто викидають РЕК на смітник (чого, в принципі, не можна робити ні в якому разі, так подібний мотлох може завдати непоправної шкоди екології). І мало хто замислюється, що цю купу, ніби як непотрібних деталей, можна вигідно продати та отримати за них цілком реальні та непогані гроші.

Гарного вам дня і приємного співробітництва з нами!