Купуємо транзистори оптом, вроздріб по Україні!

Ми купуємо переважно транзистори радянського виробництва в будь-якій кількості, адже саме в таких радіодеталях, для забезпечення найкращого контакту і провідності використовувалися дорогоцінні метали у великій кількості. Сучасні ж транзистори з метою економії, містять набагато менше дорогоцінних металів або не містять зовсім. Таким чином, ціна старих виробів набагато більше, ніж сучасних.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Ця радіодеталь не відразу отримала своє ім’я «транзистор». Спочатку її називали «напівпровідниковий тріод». Сучасна назва з’явилася дещо пізніше, і складається з двох слів англійською: transfer – перетворювач, resistor- опір. Звідси випливає, що ця радіодеталь є перетворювачем опору, полупроводником, що підсилює, перетворює, генеруючі електроколиваня.

Транзистор є кристалом, поміщеним в корпус з пластмаси або металу, що має три виводи. Кристал транзисторний виготовляється з матеріалів-напівпровідників. Оброблений особливим способом, цей кристал може змінювати в великих межах електропровідність.

Винахід транзистора

Вважається, що винахід транзисторів – це значуща подія в світі радіоелектроніки, адже до цього використовувалися лампи електронні, як активний компонент радіоелектронних пристроїв. Але лампи через великі розміри і малу міцність, невеликий термін експлуатації стали неефективні для використання в більш сучасних пристроях.

Найперший транзистор, який дійсно працював, представила в 1947 році американська фірма «BellTelephoneLaboratories», співробітники якої в 1956 році отримали Нобелівську премію. Як багато великих винаходів дана радіодеталь не стала використовуватися негайно після її випуску у виробництво.

Багато хто скептично поставилися до маленької деталі, сумніваючись, що вона здатна конкурувати з електричними лампами, ще тридцять років ці кристали масово не виробляли. Варто відзначити, що спочатку у виготовленні використовувався елемент германій, але в подальшому, для зменшеня вартості деталі, почали використовувати кремній.

Типи виробів

На сьогоднішній день активно використовують біполярні і польові різновиди радіокомпонентів. Найбільш поширеним є біполярний, що з’явився першим.

Біполярний

Даний предмет отримав свою назву через методу освіти в ньому електричного струму – за допомогою електрозарядів, що має подвійну полярність (позитивну і негативну). Позитивний заряд має трохи дивну назву – «дірка», заряд зі знаком «мінус» переносять електрони. В якості напівпровідникового матеріалу виступають германієві або кремнієві кристали.

Польовий

Є напівпровідниковою деталлю, де електрострум утворюється «дірками» і електронами, що рухаються між електродами під дією електричного поля, яке створює напругу електрода номер три. Електроди, між якими «тече» електричний струм називають витоком/стоком. Исток видає заряд, управляє зарядом «затвор» – третій електрод.

Використання транзисторів

Транзистори, в основному, біполярні, застосовують, коли потрібно створити аналогові електронні пристрої, в якості підсилювача в ланцюзі (дискретної). Використовують спільно з інтегральними, аналоговими і цифровими мікросхемами, щоб посилити слабкий сигнал інтегральної схеми. Транзистори другого типу, польові, застосовуються при створенні цифрової електроніки, в зв’язку з тим, що вони є більш швидкісними і економічними, в основному в комп’ютерній пам’яті.

У вас є транзистори, і ви бажаєте їх продати? Зателефонуйте нам, розкажіть, що ви можете нам запропонувати, і ми купимо радіодеталі в необмежених кількостях найцікавішими для вас цінами. Працюємо по всій Україні, укладаємо договори і з юридичними і з фізичними особами. За додатковою консультацією звертайтеся до наших операторам.

Ми станемо надійними партнерами для Вас!