Скупка плат оптом, в роздріб в Україні!
Наша компанія купує (скупка плат) у приватних і юридичних осіб різноманітні плати, в будь-якій кількості за сприятливими цінами. Працюємо по всій Україні.
Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!
Якщо у вас є певна кількість плат, які лежать, що називається «мертвим вантажем», і ви роздумуєте їх просто викинути, не варто цього робити, адже за те, що, здається для вас сміттям, ми заплатимо вам цілком реальні гроші. Ви юридична особа, і на складі припадають пилом неліквідні, непрацюючі моделі деталі, то вам просто необхідно нам зателефонувати, для поповнення бюджету вашої фірми. Купуємо в необмежених обсягах друковані плати, з оформленням договорів і видачею всіх необхідних для бухгалтерії документів. Продаєте деталі – зателефонуйте нам, тільки наша компанія може запропонувати найоптимальнішу в Україні ціну.
Що таке плата і як вона з’явилася?
Найбільш правильна назва цієї деталі – друкована плата. Сьогодні даний компонент входить в найрізноманітніші пристрої: мобільні телефони, телевізори, комп’ютери, годинник і, звичайно ж, вона незамінна для створення різної техніки, обладнання для військової промисловості. Як би дивно не звучало, але друкована плата з’явилася давно, майже століття тому, що ознаменувало великий прорив у вдосконаленні радіоелектронної продукції.
Вважається, що плата з’явилася в 1902 році, завдяки інженеру Альберту Хансону, який запропонував формувати певний малюнок деталі на мідній фользі методом штампування або вирізання. Потім малюнок клеїли на діелектрик, тоді використовували папір пропарафінений. Протягом століття технології змінювалися і удосконалювалися, змінювався і вигляд друкованої плати, в цьому брали участь різні винахідники, наприклад, Томас Едісон.
У 1920 році друковані деталі почали виробляти вже серійно. Для їх виготовлення застосовували бакелит, мезонін, картон і навіть дерев’яні дощечки.
Звідки така назва – друкована плата? Це пішло від поліграфічного виробництва, так як виготовляли її із застосуванням поліграфічної технології, яку запропонував австрійський інженер Ейслер. Перед війною, в 40-і роки, ці деталі набули широкого поширення у військовій промисловості, а вже в 50-х плата «прийшла» і в побутову техніку і електроніку. Звичайно, ці деталі були великими, але дуже ефективними.
Принцип роботи плат
Плата – це конструкція, в якій на ізоляційну підставу наносять електричні з’єднання методом пайки.
Вона буває односторонньою і двосторонньою. Одностороння плата – це пластина, на яку нанесені провідники тільки з одного боку. Природно, що двостороння друкована плата має провідники з обох сторін. На початку 60-х років приступили до виробництва багатошарових зразків, сьогодні вже існують зразки, які мають більше 30 шарів. Такий компактний пристрій дозволяє створювати мініатюрне електронне обладнання, яке застосовується в аерокосмічній, військової, комп’ютерній техніці.
Сучасна друкована плата наноситься на слотекстолитову, гетинаксову, керамічну основу, можливо виробництво і металевих пластин, покритих діелектриком, зверху на основу наносяться «доріжки» з фольги мідної. До окремої групи друкованих виробів відносяться зразки, вироблені з алюмінію. Їх головна перевага – в можливості переплавки і вторинного використання кольорового металу. У всіх друкованих платах містяться дорогоцінні метали. Але самостійно, в домашніх умовах, немає ніякого сенсу виплавляти золото з цих деталей, сил витратите багато, а на виході буде майже нуль. Краще продати деталі нашій компанії, адже у нас є всі можливості для промислового виділення драг. металів. Ми оплачуємо вам вартість за курсом Лондонської біржі на день укладення угоди.
Ви вирішили продати друковані плати, але не знаєте, чи підійдуть вони нам, і скільки ми вам заплатимо? Зателефонуйте, напишіть нам на електронну пошту – наші професійні менеджери із задоволенням проконсультують вас з питань про скупку цих деталей.