Плати мобільних телефонів. Розвиток і оновлення технічної бази мобільників

Сучасне динамічне життя вносить свої корективи в усі сфери нашого життя, її технічне оснащення, в тому числі й в засоби комунікації — мобільні телефони та смартфони.

Засоби зв’язку в сучасних умовах вже перестали бути просто засобом спілкування. Сучасний телефон виконує не тільки функції здійснення дзвінків і відправлення СМС, або роботи як будильника. Цей гаджет служить для виходу в мережу, ігор, прослуховування радіо, проведення фотографування (в тому числі й підводного), роботи як калькулятора, органайзера, конвертера валют і багато чого іншого.

Плати мобільних телефонів

Розвиток і розширення функціоналу мобільних телефонів неминуче веде до оновлення технічної бази, оновлюються входять в схему телефону плати, мікросхеми та програмне забезпечення до них. Чи не стоять на місці й технології організації харчування мобільних пристроїв. Акумулятори нових моделей мають всі більшою місткістю для того, щоб забезпечити безперебійну роботу гаджета на більш тривалий термін без підзарядки. Нові моделі відомих марок телефонів виходять на споживчий ринок із завидною постійністю — практично один раз в півроку-рік.

Для чого люди змінюють телефони?

Термін життя мобільного пристрою з цим не безстроковий. Деякі апарати застарівають фізично через зношування, в цьому випадку ремонт часто стає нерентабельним. Деякі моделі застарівають морально, і їх функціонал вже не відповідає висунутим до гаджета вимогам. Деякі люди вважають за краще замінити свій смартфон, або телефон на новий просто через прихильності до технічних новинок і оновлень.
Люди змінюють свої мобільники з різних причин і добре, якщо є можливість успішно продати застарілу модель. А що робити з тими апаратами, які продажу, ремонту та подальшої експлуатації вже не підлягають? Можна відправити його на безстрокове зберігання в будь-які поклади непотрібних речей у вас вдома, або викинути — але такий вихід не принесе, ні морального, ні матеріального задоволення. Крім того, запасні частини до мобільних телефонів не є природним, легко розпадаються матеріалом, а значить, викидаючи непотрібні гаджети на смітник, ви завдаєте шкоди екології рідного краю.
Набагато розумніше утилізувати телефон, здавши його організації, що займається скупкою радіодеталей. Наприклад, нам.

Цінність плат мобільних телефонів і зарядних пристроїв

Такий високотехнологічний пристрій, як мобільний телефон або смартфон у своїй структурі містить мікросхеми, плати та зарядні батареї. Вони представляють певний інтерес для утилізації нашою компанією. Річ у тім, що всі ці деталі містять певну кількість дорогоцінних металів, які можна отримати при утилізації. Крім дорогоцінних металів мікросхеми та зарядні батареї містять такі елементи як літій і хром, так само представляють інтерес на ринку вторинної сировини.

Здаючи застаріле обладнання мобільного зв’язку на утилізацію, ви не тільки звільняєте місце і дбаєте про збереження екології, ви можете отримати фінансову винагороду, яке частково покриє витрати на придбання нового гаджета.

Ознайомтеся з умовами скупки плат мобільних телефонів у відповідних розділах нашого сервісу і скористайтеся нашими послугами. Наші фахівці оцінять плати відповідно до цін на дорогоцінні метали лондонській біржі, розрахунок проводиться в день продажу. Сподіваємося на взаємовигідне, оперативне і приємну співпрацю.