Купуємо контакти, різні види акумуляторів по Україні!

Наша компанія купує у населення і у юридичних осіб в необмежених обсягах контактори, акумулятори, посріблення. В якому б місті ви не знаходилися, якщо у вас є, що продати нам – телефонуйте. Ми може запропонувати клієнтам вигідні ціни в Україні. Працюємо з усіма, видаємо всю, необхідну для звітності, документацію.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Завершення терміну експлуатації

Продаж і утилізація акумуляторів, які вийшли з ладу і стали непотрібними, актуальна завжди, адже відомо, що цей, який відпрацював ресурс, вузол не можна просто так викинути на смітник через вміст в ньому кислоти сірчаної і свинцю. Акумулятор необхідно правильно утилізувати, виділивши з нього кислоту і свинець, з метою повторного використання цих речовин. Самостійно цього робити не рекомендується, зверніться до нас, ми купимо старі акумулятори за непогані гроші, таким чином, ви отримаєте дохід від того, що просто хотіли викинути.

Контакти

В перекладі означає «стикатися». Це двопозиційний, електромагнітний апарат, такий собі різновид реле, необхідний, коли часто дистанційно включають/відключають електричний ланцюг. Сьогодні, контакти з високим вмістом срібла можна зустріти всюди, де є комутаційні електричні пристрої, з великим навантаженням струму – тобто повсюдно. Найбільш поширеними є двох, одно- полюсні контакти серебросодержащие для постійного струму і для змінного застосовують триполюсні.

Контакти срібловмісткі бувають: електромагнітними, гідравлічними, пневматичними. Але найбільш застосовними є електромагнітні контакти, через їх універсальность, ефективность, зносостійкость. Контакти широко застосовуються в електродвигунах електровозів, тепловозів, трамваїв, ліфтів, тролейбусів, з метою комутації значного струму постійного.

Посріблені вироби

Срібло, завдяки своїм унікальним хімічним властивостям, широко застосовується в різних РЕК і приладах. Сріблять різні плати, деталі для більшої їх стійкості до корозії і кращого струмопроводу, найчастіше контакти роблять повністю срібними. Застосовують срібло в електротехнічній, медичній, харчовій, військовій сферах. Взагалі, можна сміливо стверджувати, що срібло потрібно практично скрізь для виробництва високоточної апаратури. Але існує проблема, що добувають його менше, ніж необхідно, а значить переробка різних виробів, приладів, деталей, з метою вилучення з них срібла, надзвичайно актуальна.

Ми купуємо обшивку оптом

Ви можете здати нам обшивку будь-якого розміру, кабелі, срібловмісткі жили, різні резистори, дроти та інші деталі і компоненти, в яких є срібло. Купимо брухт в будь-яких обсягах, дрібним/великим оптом у фізичних і юридичних осіб. Вартість на дорогоцінні метали визначається за курсом Лондонської біржі.

Якщо у вас є які-небудь питання по цінам, умовам роботи з нами, будь ласка, зателефонуйте нашим операторам, які із задоволенням дадуть вам вичерпну інформацію.

Будемо чекати ваших пропозицій!