Купуємо технічне срібло по Україні!

Купуємо технічне срібло в будь-яких виробах, в радіоелектронних компонентах, через те, що речовина має застосування не тільки в ювелірній справі, а й у промисловому виробництві. Ми готові запропонувати нашим клієнтам кращу ціну.

технічне срібло

Попит на технічне срібло зростає, а його природні запаси неухильно виснажуються — вчені вже говорять про те, що недалеко той час, коли срібло стане настільки рідкісним металом, що ціни на нього стануть вище, ніж на золото. Щоб запобігти цей процес, найкращим виходом є використання срібного брухту, перероблення вторсировини. Значна кількість металу збереглися старі закриті радіодеталі, особливо ті, які проводилися до дев’яностих років минулого століття і застосовувалися у військовому обладнанні, літакобудуванні.

Що таке технічне срібло

Срібло являє собою метал, який заведено відносити до групи, так званих, благородних металів. Витягають із радіоелектронного компонента срібло називають технічне срібло або ж чисте срібло, використовується в багатьох промислових сферах, практично не містить домішок або ж абсолютно невелика їх кількість, виходить методом афінажу. В принципі, поняття «технічне» є умовним, адже таке срібло не відрізняється від звичайного, що застосовується в ювелірній крамниці. Термін лише показує, що йдеться про срібло, використовуваному в області технічного виробництва.

Срібло технічне є металом, які мають найвищу пробу 999 (три дев’ятки). Оскільки такий різновид речовини повинна мати високі технічні властивості, то і фізичні його характеристики відмінні (електропровідність, теплопровідність, світло відбивання).

Технічне срібло використовують:

  • У радіотехнічної, електронної промисловості;
  • У хімічній промисловості;
  • У машинобудуванні, в приладобудуванні;
  • У медицині;
  • У фотосправі та ін.

Для виробництва акумуляторів, електричних контактів, струмопровідних діелектриків, відповідальних радіодеталей, роз’ємів, діодів, транзисторів, резисторів, мікросхем, керамічних конденсаторів, реле, запобіжників, опорів.

Крім того, ми купимо срібний дріт, срібні припої.
 Чекаємо ваших пропозицій!