Купуємо срібні струни АТС

Купуємо срібні струни АТС за високою ціною. Ми працюємо з підприємствами будь-якої форми власності, приватними особами, що проживають на території нашої країни. Ви можете запропонувати нам будь-яку кількість срібних струн. Якщо у вас є АТС, і ви самостійно не можете її/їх демонтувати, то наші фахівці допоможуть вам з цією, невеликий для нас, проблемою — приїдемо, проведемо демонтаж власним коштом. Крім того, при необхідності, ми видамо всі необхідні документи для звіту.

Срібні струни АТС

Будь-яка координатна автоматична телефонна станція працює за принципом багатоканального координатного з’єднання, що є по суті блоком МКС. З’єднання ж, у свою чергу, будується за принципом паралельних дій.

До базисним елементам АТС відносять:

  • Регістр, що є запам’ятовувальним пристроєм координат;
  • Маркер — пристрій, який встановлює з’єднання на конкретному ступені отримання від регістра інформації, пошук ступені відбувається тільки при з’єднанні, обслуговуючи значну кількість регістрів.

Можна сказати, що будь-які блоки АТС складаються зі струн, які є срібними або паладієвих, і реле, що направляють сигнал від струн.

Багаторазовий координатний з’єднувач — це складова частина АТС. Між контактами з’єднувача натягнуті струни срібно-паладієві або срібні, зміст дорогоцінних металів може бути по-різному. Наша фірма приймає струни срібні.

В першу чергу, нас цікавлять струни, що містять срібло у 20 і в 97%; паладій 17-28%. Крім того, АТС містять в значних кількостях різні типи реле, контактів з високим відсотком срібла (до 90%).

Купимо струни:

  • Срібні на 100 відсотків;
  • Паладієві – 27%;
  • Паладієві – 17%.

Для отримання більш детальної інформації з приводу умов придбання срібних струн, а також з приводу співробітництва з нами, просимо звернутися до наших операторам за вказаними телефонами.
Чекаємо ваших пропозицій!