Купуємо припій ПОС-30 гуртом і вроздріб по Україні!

Купуємо припій ПОС-30 у фізичних і юридичних осіб в будь-якій кількості. Для отримання повної інформації щодо умов співпраці — дзвоніть, пишіть. Ми будемо раді співпраці!

припої називають певні метали або сплави, які застосовують при паянні з метою з’єднання деталей, заготовлення. Температура плавлення припоїв завжди нижче, ніж металів, які з’єднують між собою за допомогою цих самих припоїв. Припій ПОС-30 випускається в гранулах, прутках, в порошкоподібному стані, у вигляді дроту, фольги.

Припої діляться на два види: припій м’який і припій твердий. До м’яких припою і відносяться припої олов’яно-свинцеві ПОС. Саме подібні сплави ми купимо в необмеженій кількості.

Припій ПОС-30

Застосування ПОС-30, його особливості

Найбільш поширений припій ПОС-30, який є високоякісним свинцевим сплавом, що містить 30% олова. Завдяки своїм чудовим властивостям, даний припій застосовують для пайки самих різноманітних деталей і матеріалів, використовують для з’єднання латуні, заліза, міді, білої жерсті, для виробництва і ремонту радіоелектронної апаратури та приладів.
 Припоєм ПОС-30 з’єднують:

  • Оцинковані деталі;
  • Трубопроводи;
  • Резервуари для зберігання рідин;
  • лудять дроти.

Особливості припоїв ПОС-30

ПОС-30 є легкоплавким, м’яким припоєм, температура плавлення до 300 градусів Цельсія (235-250 градусів), межа міцності близько 100 Мпа. Не містить сурми. Завдяки хорошій текучості сплав чудово заповнює будь-яку нерівність поверхонь, що з’єднуються, гарантуючи ідеальну герметичність, високоякісний шов.

Переваги та недоліки

Герметичність і міцність пайки — це ще не всі переваги ПОС-30, крім того, слід зазначити, що тріщини, зазори відсутні: стики відмінно тримаються при довгій експлуатації, фіксація надійна і жорстка.

До недоліків можна віднести те, що все-таки з’єднання деталей за допомогою припою ПОС-30 поступається за якістю зварювання, але ж зварювання не скрізь можна застосовувати, а значить, краще вибрати більш зручний спосіб, щоб міцно з’єднати матеріали.