Купуємо припій ПОС-40

Купуємо припій ПОС-40 в необмежених кількостях за гарними цінами. Детальну інформацію можна отримати, зв’язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті або ж написати нам, використовуючи форму зворотного зв’язку.

Олов’яний припій ПОС-40 є олов’яно-свинцеві сплави, область застосування їх досить широка, завдяки їхнім властивостям. Даною маркою припою можна з’єднати залізо, латунь, мідь, оцинковане залізо, при цьому шви будуть абсолютно герметичні. Олов’яно-свинцевий припій – 40 застосовують в радіоелектроніці, при ремонті різного устаткування, в трубопровідному виробництві (ремонт мідних, латунних труб).

Припій ПОС-40

Припої ПОС – 40 настільки відмінно підходять для ремонту, підходить під будь-який вид паяльного інвентарю, що його вибирають найчастіше, коли необхідно провести пайку, лудіння різних деталей і елементів, як в домашньо-гаражних умовах, так і на заводах, у великих майстерень.

Якщо необхідно сформувати міцний, повністю герметичний шов, отримати електро контакт, який має невелику перехідний опір, то краще за все взяти саме припій марки 40. Температура плавлення припою набагато менше, ніж метали, які він з’єднує, а значить, що припій плавиться, а метали залишаються абсолютно твердими. Всі компоненти дифундують в метал основний, що розчиняється в ПОС – 40, формується якась прошарок, яка власне і з’єднує елементи, після того як застигне, в єдине ціле.

Характеристика олов’яно-свинцевого припою – 40

  • Припої ПОС – 40 складаються, як випливає з назви, з олова (39 – 41%) і свинцю (до 60%). Допустимо вміст сурми, міді, вісмуту, заліза, цинку, алюмінію, сірки, нікелю, миш’яку в незначних кількостях.
  • Температура, при якій плавиться припій: 185-240 градусів Цельсія.
  • Температура паяння ~ 292 градуси.
  • Щільність припою до 9300 кг на кубічний метр.
  • Міцність до 3,8 Мпа.
  • Випускається матеріал у вигляді трубок, дроту. Може бути, як з каніфоллю (соснової), так і без такої.
  • Висока якість сплаву робить його найбільш потрібним.

Паяти, з’єднувати деталі за допомогою ПОС – 40, можна просто паяльником, при цьому ніякого перегріву деталей не відбувається.

Ми раді будемо співпрацювати з вами!