Купуємо олово за 1%, гуртом і вроздріб по Україні!

Купуємо олово за 1% в будь-яких кількостях за умови, що в домішки з таким оловом може бути виключно свинець. Якщо у вас матеріал, в якому присутні й інші елементи, то краще обговорити умови здачі-прийому заздалегідь.

Олово

Олово за 1% означає, що наша компанія купить вироби, продукцію, виготовлену тільки зі сплавів, в які входять такі метали, як олово і свинець, що не містять інших домішок. Хочете зрозуміти, як формується вартість при покупці подібного сплаву? Для цього просто потрібно помножити вміст металу олова в сплаві в процентному змісті на ціну 1-го відсотка.
 Однозначно, ми купимо у вас сплав, що складається з олова та свинцю, але якщо ж ви бажаєте запропонувати нам продукцію, в якій міститься менший відсоток олова, або ж сплави складаються плюс ще з інших домішок (наприклад, якщо лом або продукт містить олово – 40%, свинець – 25%, сурма – 25%, кадмій – 10%), то перед тим, як відправляти нам подібний товар, здзвонитеся з нашими менеджерами, за вказаними на сайті телефонами, або ж поставте питання, з використанням форми зворотного зв’язку.

Потреба олов’яно-свинцевих сплавів

Олов’яно-свинцеві сплави надзвичайно потрібні в сучасному технічному виробництві. Рідко яка галузь промисловості може обійтися без них. Попит на даний момент величезний і продовжує зростати, а значить, перероблювання вторинної сировини є актуальним процесом.

Властивості сплаву

Свинцево-олов’яні сплави:

  • Високостійкі до впливу на них концентрованих лужних, кислотних, сольових розчинів;
  • Витримують значні температурні перепади;
  • Стійкі до вологості, не втрачаючи фізичних, механічних якостей;
  • При оптимальному співвідношенні олова до свинцю, як 60 до 40%, з’єднання має високий періодом експлуатації;
  • Якщо до олов’яно-свинцевого сплаву додати домішки інших металів, то сплав змінить свої властивості, причому, це не означатиме, що новий сплав стане краще.

Олов’яно-свинцевий сплав при додаванні до нього певних масел використовується як антифрикційний матеріал. Сплави, в яких присутній олово і свинець, причому олово не менше 60%, застосовують для виробництва припоїв, бабітів.