Скупка металів і сплавів по Україні!

Скупка металів і сплавів у осіб будь-якої форми власності з найцікавішими для вас цінами. Якщо ви проживаєте, ведете свій бізнес на території України, ваше місце проживання Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Харків, Маріуполь, Суми, Ізюм, Кропивницький, Полтава, Кременчук, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Чернігів, Одеса, Вінниця, Миколаїв — зв’яжіться з нашими менеджерами для узгодження умов співпраці. Але, якщо ви проживаєте в інших містах і регіонах нашої країни — ми теж раді бачити вас.

Кольорові метали

Кольоровим металом є будь-який метал, але не залізо і його сплави (сталь, чавун). Сплави кольорових металів застосовують як конструкційні матеріали, що мають спеціальні властивості:

  • Висока стійкість до корозії;
  • Низький коефіцієнт тертя (застосовують для виробництва підшипників);
  • Теплотривкість;
  • Жароміцність.

Для маркування кольорових металів, а також їх сплавів застосовується цифрова і літерна система, де буква — це відношення сплаву до певних груп, а цифра — вказує чи на чистоту металу в сплаві, або на легувальний елемент і їх кількість в сплаві, або нумерацію сплаву по стандарту.

Мідь і мідні сплави

Мідь технічна — маркують «М», потім йде цифровий код, який показує кількісний і якісний склад можливих домішок. Ми купимо мідь фосфористу в необмеженій кількості.
Властивості міді:

  • Електропровідність;
  • Чудова деформація;
  • Ідеальна зварюваність і паяння;
  • Погано обробляється методом різання.

Основні сплави міді — латунь, бронза.

Олово та сплави

Олово застосовують в харчовій галузі промисловості, їм покривають харчову тару методом лудіння. Олово відмінно легується іншими кольоровими металами, в результаті чого виходять припій і бабіти.

Бабіти

Це складний сплав, основу якого складають олово і свинець, леговані сурмою, міддю і деякими іншими металами. Маркують бабіти буквою «Б», потім слід число, що показує процентний вміст олова: наприклад, Б-83, Б-16. Бабіти — це найкращий антифрикційний матеріал, який використовують для виробництва підшипників ковзання.