Купуємо олово чисте по Україні
Купуємо олово чисте у будь-яких кількостях. Працюємо з фізичними, юридичними особами. За детальнішою інформацією щодо умов угоди, звертайтеся за телефонами. Ми раді співпрацювати з вами.
Як всім відомо зі шкільного курсу хімії (сподіваємося, що все), чисте олово є легкоплавким металом, що відноситься до простих неорганічних речовин, де воно знаходиться в таблиці великого Менделєєва цікаві, можуть самі подивитися, шукайте його під назвою «Sn» («stannum»), в перекладі з латині — міцний, стійкий.
Для перевірки чистоти металу нема потреби вдаватися до складних хімічних процесів, можна просто зігнути олов’яний пруток і прислухатися до видаваного звуку: ви почуєте характерний скрип, що нагадує скрип снігу під ногами, це кристалики стикаються один з одним, як і говорить про чистоту металу (95%).
Історія відкриття властивостей металу
Олово має дивовижні властивості, але історія їх відкриття досить трагічна. Англійський дослідник Південного Полюса Роберт Скотт в 1910 році спорядив експедицію у прикордонні землі, куди ще не ступала нога людини. Подорож належало довгу й небезпечну, а значить, необхідно було якось убезпечити людей, щоб всі змогли повернутися додому живими, для цього були створені своєрідні «склади», в які заклали запаси продуктів і гас, призначені для успішного повернення. Трагедія і сталася по дорозі назад — використовувати закладені запаси було неможливо, бо ні в одній з каністр, ні на одному «складі» не виявилося гасу, що в суворих умовах Антарктики означало смерть від холоду і голоду. У ті часи ніхто навіть не підозрював, що бляшані каністри можна запаювати оловом — метал на морозі, як то кажуть «хворіє», при цьому змінюється його структура, олово стає дуже крихким, особливо, якщо стикається з іншими металами. Олово чисте тьмяніє, сіріє, а потім просто перетворюється у пил. Подібне явище називають «олов’яна чума», саме ця властивість і погубило всю експедицію.
Пояснення властивостей олова
Для розуміння, що таке «олов’яна чума», вчені досліджували метал за допомогою рентгенівського аналізу, який показав, що речовина має кристалічну форму, може бути за певних температурах білим, сірим, чорним.
Біле олово пластично, з низькою механічною міцністю, але тільки поки температура навколишнього середовища близько 20 градусів, вже при зниженні до 12 градусів, метал втрачає властивості й стає оловом «сірим». Якщо температура мінусова, олово просто розсипається (чорне олово).