Купуємо срібло на міді оптом, в роздріб в Україні!

Купуємо срібло на міді в будь-яких обсягах, запропонувавши клієнтам дуже привабливі ціни. Запрошуємо до співпраці осіб, які проживають на території країни: фізичних, юридичних. Якщо ви не впевнені, що нам підійде пропонований вами товар, ви можете зв’язатися з нашими операторами або ж звернутися до нас за детальною інформацією, скориставшись формою зворотного зв’язку.

срібло на міді

Де міститься срібло на міді

Найчастіше срібло на міді міститься на контактах з напайками: мідна пластинка, з нанесеним на неї срібним шаром. Деякі види реле, запобіжники, опору, мікросхеми, дроти, кабелі також містять срібло з міддю.

Срібло в чистому вигляді – це м’який метал, а значить і створити з нього щось більш велике, будь-які деталі практично неможливо, тому, найчастіше використовується сплав срібла і інших металів, щоб надати міцність, поліпшити фізичні характеристики готових виробів, а й зберегти красу і відмінні властивості самого срібла. Для сплавів найчастіше застосовують мідь, так як саме цей сплав найбільш кращий, хоча, вчені і намагалися застосовувати як лігатуру цинк, титан, платину, для збільшення зносостійкості і зменшення пористості готових виробів, але час показав, що мідь використовувати набагато ефективніше – метали показують ідеальне взаємодію.

Використання срібла на міді

Мідне срібло використовують не тільки в радіоелектронної промисловості, але і для виробництва мідного посуду, яку покривають сріблом, кухонного начиння, столових приладів, різних декоративних елементів, предметів, що прикрашають інтер’єр.

Для виробництва:

  Розривні електроконтактів, використовуваних в високовольтних електроапаратів;

  Різних видів і типів реле;

  У перетворювачах струмів;

  У сигнальної апаратури, у військовому обладнанні;

  У світлотехнічних вимикачах;

  Практично в будь-який радіоелектронної апаратури;

  У електромагнітних лічильниках.

Срібла в такому сплаві максимум 35 відсотків.

Чекаємо ваших пропозицій!