Купуємо контакти технічні по Україні!

Купуємо контакти технічні, що містять дорогоцінні метали. Купуємо товар в будь-якій кількості: гуртовими, дрібногуртовими партіями. Наша компанія працює на ринку купівлі РЕК значну кількість часу — ми можемо запропонувати найкращу ціну за контакти технічні.

Контакти технічні

Що таке контакт технічний

Контакт, або контактор є електромагнітним двопозиційним РЕК, слово перекладається як “дотикувач”. Деталь призначена для частого вимикання/вмикання (подачі) електричного струму в ланцюг при нормальному режимі роботи. Контакти, це свого роду реле, яке працює на електромагніт. Всі комутаційні пристрої мають контакти, особливо ті, на які діє значне навантаження струму.

Контакти можуть мати один або два полюси, в їх складі є срібло. Для постійного струму застосовують контакти з одним-двома полюсами, для змінного струму з трьома полюсами.

Контакт буває: електромагнітним, гідравлічним, пневматичним.

Вимоги до контактів

  • Значна механічна стійкість;
  • Висока електрична стійкість;
  • Велика кількість включень.

Зустрічають срібловмісні контакти в більшості комутаційних і електротехнічних приладах.

Застосування контактів

Широке використання отримали контакти:

  • Для керування електродвигуном: в електровозах, тролейбусах, ліфтах, теплопотягах, електропоїздах;
  • Комутованого ланцюга, щоб отримати реактивні потужності;
  • Комутованого постійного струму;
  • Якщо на контакт встановити додаткові елементи обладнання, наприклад, теплове реле, блокувальний пристрій, то на виході виходить більш потужний пристрій.

Контакт, як і будь-який пристрій, має певний термін дії, потім його замінюють. Ми купуємо контакти не тільки б/в, але і нові, морально застарілі.

Більш детальну інформацію щодо умов співпраці можна отримати у наших менеджерів за телефонами, або ж написавши нам через форму зворотнього зв’язку.
 Чекаємо ваших пропозицій!