Купуємо реле на умовах вигідних для Вас!

Наше підприємство здійснює скупку реле у юридичних і фізичних осіб по Україні. Тільки ми можемо запропонувати вам високу ціну, так як тільки у нас найвищі обсяги покупки різних РЕК і обладнання. Працюємо з усіма регіонами країни.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Коли відбувається демонтаж, розбирання будь-якого обладнання завжди залишаються реле, які в принципі вже не потрібні, та не можуть бути повторно використані. Думаєте, що їх потрібно просто викинути? Ви не маєте рації, їх можна вигідно продати нам, і отримати досить непогані гроші. Зверніться до нас, ми вам допоможемо. Тільки у нас найвигідніші умови, прозорість угоди і чесність у співпраці. За необхідності, ми видаємо всі документи для звітності.

Що це за деталь?

Реле являє собою деталь, яка застосовується в радіоелектроніці, і дозволяє розмикати/замикати електричний ланцюг у схемі. Даний радіоелемент застосовувався, починаючи з п’ятдесятих років в електроапаратурі, що випускалася в Радянському Союзі. Це алюмінієва коробка з контактами всередині.

Контакти в ті часи робили виключно з дорогоцінних і рідкоземельних металів: срібла, золота, платини, іридію та інших. У цих деталях застосовувалися чисті дорогоцінні метали. На початку 90-х років ці деталі замінили микроконтроллерами.

Ми купуємо будь-які релюшки радянського виробництва, але найбільшу цінність і, відповідно, ціну, мають ті, у яких контакти зроблені зі сплавів платини, іридію. Саме ці метали найбільш затребувані на ринку, і ціна на них постійно підвищується.

Ми пропонуємо ціни на всі дорогоцінні і рідкісні метали за курсом Лондонської біржі, а так як вартість постійно змінюється, то ми розраховуємо вартість на день виплати грошей. Варто знати, що концентрація металів безпосередньо залежить від виду релюшек.

Види

Ми купимо нові, б/в реле, найбільш цінними є РЕК саме виробництва Радянського Союзу, адже саме тоді контакти у них робили зі сплавів паладію. А елементи, вироблені до 1970 року, взагалі містять найбільшу кількість платини, родію, які є найбільш рідкісними і дорогими металами. Пізніші деталі теж мають свою цінність, так як в них велика кількість срібла.

Ми купуємо дані деталі, як зібрані, так і окремі частини. Найціннішою частиною є контактна група, що включає в себе дорогоцінні і рідкісні метали.

Ціна на деталь

Орієнтовна вартість на деталі вітчизняного виробництва ви можете побачити в нашому прайс-листі, ми скуповуємо їх поштучно, оптом – великим та дрібним. Групи контактні (в зборі), поламані або розібрані можемо придбати на вагу, але краще зателефонувати нам і уточнити всі нюанси, наші менеджери допоможуть визначити ціну за кілограм.

Перед тим, як прийти до нас в офіс для продажу реле або відправити нам посилку, будь ласка, відсортуйте їх за видами і групам, таким чином, ми зможемо скоротити час оцінки, і ви раніше отримаєте гроші. Також, ви можете відправити на адресу нашої електронної пошти чіткі фотографії деталей, де можна розгледіти маркування, колір вироби.

Звичайно, ми зацікавлені в придбанні релюшек радянського виробництва, але розглянемо будь-яке ваше пропозицію, адже дану деталь виробляли і інші країни. Для уточнення всіх деталей, для повного розуміння, що ми купуємо за високою ціною, зателефонуйте, будь ласка, нашим операторам, які зможуть вас проконсультувати в повній мірі з усіх питань, що стосуються покупки цих деталей.

Працюємо по Україні. Надаємо послуги з демонтажу та оцінки вартості деталей!