Купуємо контакти на міді по Україні!

Купуємо контакти на міді в будь-яких кількостях. З нами зручно і вигідно працювати — адже ми співпрацюємо не тільки з підприємствами, але і з приватними особами, ми платимо за ваш товар найкращу ціну, в порівнянні з конкурентами. Надаємо всю необхідну документацію для звітності. Можемо надати послуги самовивозу за умови, що ви пропонуєте значну партію контактів на міді. Для отримання докладної інформації, ви можете звернутися за телефонами, і наші менеджери із задоволенням роз’яснять умови співпраці.

Контакти на міді

Що таке контакт на міді

Контакти, взагалі, можна перевести, як «дотичні», тобто матеріали, які дозволяють з’єднати в електро ланцюзі кілька елементів для проходження через них електричного струму. Також, пристрій з’єднує одну контактну деталь з іншою.

Від того, з якого матеріалу створено контактор, безпосередньо залежить його термін експлуатації та надійна робота всього пристрою.

Контакти міді мають відмінні характеристиками:

  • Підвищену теплопровідність, електропровідність;
  • Невисоку твердість, що зменшує силу натискання;
  • Матеріал мало ерозивний;
  • Стійкий до природного механічного зносу, що дуже важливо, бо контакти схильні до частих включень/вимиканням;
  • Витримують високу електричну напругу;
  • Матеріал виробництва дуго стійкий.

Мідь найбільш поширений елемент, з якого виробляють контактні з’єднання, комутаційні пристрої, розбірні контакти. Мідні контакти витримують значну кількість натискань, працюють практично в будь-якому режимі роботи, крім тих випадків, коли можливо окислення робочої поверхні всього контактора.

У вас є контакти на міді? Ми їх купуємо, телефонуйте — нумо співпрацюймо!