Купуємо контактори

Наша компанія скуповує різні види контакторів по Україні, оптом і вроздріб. Працюємо з суб’єктами будь-якої форми власності, зацікавленим пропонуємо повний пакет документів.
Оптовикам пропонуємо особливі умови роботи, подробиці обговорюються індивідуально.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Купимо нові та вживані:

Контактори групи КНЄ – 020, 030, 220, 230; групи ТКД 201 ОДГ, 102 ОДГ, 103 ДВД Б, 233 ДВД, 503 ДВД, 133 ДВД; групи ТКЕ 26 П1 ГА, 54 ПІД ГБ, 52 ПІД ГБ, 52 ПД1, 54 ПД 1, Б22 П1 ГБ; групи ТКС 601 ДВД, 103 ДВД; групи РЕП – 29, 33, 34; групи КМ – 50, 100, 200, 400, 600; групи РНЕ – 22; 31; 44; 66, 8е – 12;

Що таке контактор?

З латинської перекладається як «сопрікасатель» – це двопозиційний електромагнітний апарат, який використовується для численних циклів «вкл/викл» електричного кола, яка працює в нормальному режимі. Це певний різновид реле. Без контактора не обійтися ні в одній галузі промисловості, де існує необхідність у використанні електричних пристроїв з великим навантаженням струму.

Як правило контактори одно-, двохполюсны призначені для ланцюгів постійного струму, трьох-полюсні – змінного струму. Вони повинні бути стійким до змін струму, напруги.

Види контакторів

  • електромагнітні (універсальні в іспользаванію),
  • пневматичні,
  • гідравлічні.

До складу контакторів входить котушка й проведення, в котушці знаходиться сердечник, з’єднаний з контактами вкл / викл.

Застосування

Застосовуються практично скрізь, де необхідно:

  • Керувати електродвигунами тепловозів, електровозів, трамваїв, поїздів, тролейбусів, ліфтів.
  • Комутації в компенсаційної ланцюга для створення потужності.
  • Комутації струму постійного в значних обсягах.

Також, для створення більш потужного обладнання в тандемі з контакторами використовують додаткові пристрої: реле теплові, приставки часу, різні блокування.

Купівля контакторів

Що вийшли з ладу, зламані, вичерпали свій ресурс необхідно замінювати на нові, а старий утилізувати. Просто викидати – марнотратно. Запропонувавши виріб нашої компанії Ви можете розраховувати на прийнятну ціну, комфортне обслуговування. Ми скуповуємо контактори в великих обсягах, дрібним оптом, по-штучно.

Для отримання більш докладної інформації зв’яжіться з нашими менеджерами через форму зворотного зв’язку або по телефону. Ми раді допомогти вам заробити.

Чекаємо ваших пропозицій!