Перетворення шкідливого вуглекислого газу в корисне паливо

Щорічно вуглекислий газ, який викидається в атмосферу безліччю заводів, фабрик, та й ніде правди діти – машинами, які не обладнаними авто каталізаторами, порушує екологічний баланс, шкодить і навколишньому середовищу, і людям, зелені насадження вже не справляються з такою кількістю шкідливих речовин, а їх стає все більше і більше, адже багато хто бажає мати свій власний автомобіль, та й промислове виробництво зростає. Для того, щоб якось боротися зі шкідливими речовинами, на підприємствах встановлюють фільтри газопоглиначі, в тому числі й сажеві фільтри, хоча, при такій інтенсивності викидів, це мало допомагає очищенню повітря, особливо, в містах. Також повним ходом йде розробка в різних концернах машин, що працюють на електриці (електромобілі), на піку популярності й розробка безвідходних технології, які дозволили б перетворити шкідливий газ в щось корисне, наприклад, в паливо.

Чарівне перетворення

Саме так і подумали вчені-хіміки з лабораторії, розташованій в Каліфорнійському Університеті (Берклі). За даними одного з наукових видань, група дослідників створила губчастий фотокаталізатор з органічного нікелю, який здатний збирати СО2 (вуглекислий газ), викинутий в атмосферу і перетворювати його в моно оксид вуглецю, а потім з даної речовини отримувати паливо водневе. Крім того, як джерело енергії, щоб запустити каскад реакції, використовують енергію світла, що йде від Сонця.

автокатализаторов

За словами одного з авторів відкриття Хаймея Чжена, матеріал, при активації його сонячним світлом, створює найцінніше паливо, перетворюючи вуглекислоту в вуглецевий моно оксид, таким чином, допомагаючи подолати глобальне потепління, захистити озоновий шар, зменшити відсоток вмісту вуглекислоти в атмосфері, поліпшити якість життя всього людства.

Дана технологія здатна зробити стовідсотково чистий вуглецевий моно оксид, без різних домішок, таких як водень, метан. Дослідження визнано надзвичайно важливим, адже до сих пір вчені не могли повністю прибрати водень, перетворюючи вуглекислий газ методом фотокаталізатора.

Відчуваючи нову технологію, вчені-дослідники змогли визначити, що якщо вуглекислий газ пустити в камеру і повністю її заповнити, то знадобиться менш як годину, при температурі + 18-20 градусів за Цельсієм, для того, щоб фотокаталізатор з органічного нікелю (всього лише потрібен 1 грам речовини) зміг зробити до чотирьохсот грамів СО.

За заявами вчених нова речовина дозволить увібрати отруйний газ, переробити його в корисне паливо для подальшого його використання.

Ми не робимо відкриттів, але також прагнемо зробити нашу Землю чистіше. Тому ми купимо авто каталізатори, каталізатори, сажові фільтри найцікавішими для вас цінами.