Купуємо каталізатори по всій території України!

Наша компанія займається купівлею автокатализаторів у осіб будь-якої форми власності за найкращими в Україні цінами, працюємо по всій країні. Ми завжди чесні зі своїми клієнтами, відкриті до співпраці і обговорення деталей купівлі/продажу автокатов. Надаємо всі необхідні фінансово-бухгалтерські документи.

Ви можете подивитися Прайс-лист автокаталізаторів.

На багатьох складах підприємств відповідного профілю, швидше за все, просто так лежать старі автокаталізатори, які вже нікому не потрібні, та й деякі автомобілісти в своїх гаражах тримають цей мотлох в гаражах «про всяк випадок». Так як автокаталізатори не можна викидати на смітник через вміст в них шкідливих речовин, отруйних землю, ідеальний вихід – продати автокаталізатори нам, отримавши при цьому хороші гроші. Ціна автокаталізаторів встановлена ​​або за кілограм основного носія, або ж за бак автокаталізатору в цілому вигляді. На вартість впливає: марка машини, типу автоката, умови, при яких експлуатувався автомобіль, пробіг і деякі інші фактори.

Купуємо каталізатори в Харкові, Сумах, Кропивницького, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Слов’янську, Краматорську, Маріуполі, Херсоні, Чернігові, Одесі, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Сєвєродонецьку, Ізюмі, Кременчуці. Розглянемо пропозиції з інших міст і регіонів.

Що таке автокаталізатори

Автокаталізатор являє собою особливий елемент, що входить в вихлопну систему машини. Застосовують його для того, щоб допалювати паливну суміш до необхідних норм екології, встановлених державою на вихлопні гази, допомагає очистити вихлопні гази, окисляє сполуки шкідливі для природи і людини.

В автокатах відбувається певна хімічна реакція, яка перетворює токсичні речовини в безпечні сполуки, гази. Використання каталітичного перетворювача дозволяє знизити кількість таких хімічних елементів, як окис вуглецю, вуглеводень, леткі сполуки, оксиди азоту.

Види автокатов

Каталізатори можуть бути керамічними, з вмістом керамічних гранул і металевими. Нейтралізатори, вироблені з металу, дорожче, надійніше керамічних, вони мають більший термін служби. Керамічні нейтралізатори більш поширені, дешевше за ціною, але і менш надійні, так як вони тендітні, що не стійкі до механічних впливів. Для того щоб зруйнувати стільники керамічного, вистачить і елементарного удару об днище машини звичайного каменю. Може нейтралізатор зруйнуватися і при русі, якщо на нього потрапить вода. Неполадки в системі запалювання також можуть стати причиною руйнування каталізатора з кераміки.

Вартість керамічних виробів зазвичай нижче, ніж металевих, але для уточнення ціни, зателефонуйте нашим операторам, адже ціна залежить від багатьох факторів. Підвищена вартість на пристрій може бути встановлена, завдяки високому вмісту в ньому дорогоцінних металів, рідкоземельних і рідкісних металів.
Наша компанія має всі умови для утилізації.

Якщо у вас ще залишилися якісь питання, що стосуються покупки автокатализаторов, зателефонуйте, будь ласка, нам, ми з радістю вас проконсультуємо.