Купуємо танталові конденсатори за вигідними цінами!

Ми купуємо конденсатори танталові на дуже вигідних умовах для клієнтів, зручне співробітництво, чудові ціни. Працюємо на договірних умовах з фізичними, юридичними особами. Видаємо всі необхідні документи для надання в бухгалтерію або в податкову інспекцію. Все чесно і прозоро тільки у нас.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Будь-які пристрої, електронні, радіотехнічні мають в своїй «начинці», не тільки мікросхеми, транзистори але й конденсатори. Конденсатори необхідні для передачі сигналів в підсилюючих каскадах, для створення фільтрів низьких і високочастотних. Вони можуть допомогти в створенні тимчасового інтервалу і підібрати частоту коливань в генераторі.

Слово «конденсатор» перекладається як ущільнювач, це двухполюсник, який має ємнісне значення – визначене/змінне, малу провідність, накопичує заряд. Конденсатор є пасивним РЕК. Виглядає як дві пластини-обкладки, розділені діелектриком меншої товщини, ніж обкладання.

Сучасний конденсатор танталовий має прототип, це лейденська банка, винайдена Евальд Юргеном фон Клейста з Лейдену і Пітером ван Мушенбрук в 1745 році. Між іншим – це була реально просто банка, яку обклеїли листом олова, закрили дерев’яною кришкою, встромили в кришку металеві стрижні … і почали вивчати електрику.

За часів СРСР, коли комп’ютери були великими, відповідно, і конденсатори теж мали великий розмір, але малу, в порівнянні з сучасними кондером, ємність.

Сьогодні найбільшого поширення мають конденсатори танталові для електричних ланцюгів з постійним струмом. Цей вид радіодеталей використовується в «будівництві» комп’ютерів і планшетів, в мобільних телефонах, в будь-якій високоточній техніці.

Види і типи кондерів

За типом діелектрика, опору, ізоляції, ємності, величиною втрат.

Тип діелектрика

  • Вакуумний (між пластинами вакуум).
  • Газоподібні діелектрики.
  • Рідкі діелектрики.
  • Тверді неорганічні діелектрики (скляні, слюдяні, керамічні, плівкові).
  • Тверді органічні діелектрики (паперові, металопаперові).
  • Електролітичні.
  • Твердотільні.

Ємність

  • Постійна.
  • Змінна.
  • Підналаштована.

Ми купуємо танталові конденсатори з метою подальшої переробки, адже це неправильно викидати те, що в розібраному вигляді може ще послужити людям, але вже в іншій іпостасі. Після того як ми купимо у вас РЕК, ми його розбираємо, сортуємо, деякі частини, які не підлягають подальшій переробці, йдуть на утилізацію.

Танталові конденсатори мають свій найцінніший компонент, як вже зрозуміло, це тантал, якого в природі унікально мала кількість, також в кондерах присутні коштовні і рідкоземельні метали (золото, срібло, платина, паладій).

Паладій, як і тантал, є дуже цінним і рідкісним матеріалом. Запасів на землі мало, добувати їх – трудомісткий і складний процес. Тому, ми вам радимо, не зберігайте непотрібні вам конденсатори, продайте їх нашій компанії, ви отримаєте значну грошову суму, а промисловість такі необхідні їй цінні метали.

Невелика порада: не варто самостійно намагатися витягти з танталових конденсаторів рідкісні матеріали, ви тільки зіпсуєте деталь, а отримати дорогоцінний метал все одно не вийде, так як це складний процес, можливий виключно в промислових умовах.

Ціна при покупці у вас танталових радіокомпонентів залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально. Для уточнення всіх деталей пов’язаних з нашим співробітництвом, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами найбільш зручним для вас способом: дзвінок по телефону, лист на e-mail. Ми будемо раді допомогти вам з продажем деталей, вам вже не потрібних.

Працюємо з фізичними і юридичними особами по Україні. Чекаємо Ваших пропозицій!