Купуємо технічне срібло з радіодеталей і РЕК!

Наша компанія купить технічне срібло в необмежених обсягах, великим і дрібним гуртом у фізичних і юридичних осіб. Ми приймаємо на перероблення, з метою вилучення дорогоцінного металу, різні обплетення будь-яких розмірів, кабелі, жили, дроти, резистори та інші РЕК, що містять цей дорогоцінний метал. Ми переробляємо деталі, виділяємо дорогоцінний метал, щоб в подальшому його можна було використовувати повторно. Часто можна бачити такі оголошення, як «Куплю технічне срібло», але тільки солідна компанія, що має відповідні документи й дозволи на роботу з цим металом, може приймати великі кількості вторсировини та платити за нього ціну, яка вам сподобається. Також, ми працюємо на договірній основі, тільки чесність, прозорість угоди. Видаємо всі необхідні документи для звітності. Працюємо з усіма регіонами України.

Срібло технічне

Наша компанія купить РЕК і обладнання, які містять технічну речовину, дорогоцінний метал. Найбільше срібла міститься в старому обладнанні часів СРСР, воно ще й чистіше, ніж в сучасному, західному обладнанні. Ціна на Ag, виділене з радянського обладнання, набагато вище. Вартість ми визначаємо виходячи з курсу Біржі дорогоцінних металів (м. Лондон) на день виплати вам грошей за здану продукцію.

Характеристики

Цей красивий дорогоцінний метал має приємний сірувато-білий колір, високу теплопровідність, електропровідність, чудову здатність відбивати при звичайному, а також інфрачервоному світлі. Є хімічно малоактивним металом, не піддається іржі, тільки лише деякі речовини, такі як сірка, галоген, можуть створити плівку на сріблі. Хімічні властивості цього дорогоцінного металу стійкі, тому він з високим ступенем ефективності застосовується при створенні різних електричних приладів.

Основні сфери застосування

  • Радіоелектронна промисловість.
  • Електротехнічна промисловість (сріблення радіодеталей, плат, виготовлення срібних контактів).
  • Медична промисловість (виготовлення мед. Приладів і апаратури, протезів, в поєднанні з іншими металами).
  • Харчова промисловість (в апаратах для виготовлення дитячого харчування, очищення води).

Можна з упевненістю сказати, що дорогоцінний метал використовується практично скрізь в промисловості. Але його потрібно набагато більше, ніж можна його добути, тому вторинне перероблення срібловмісних деталей, пристроїв, обладнання — це дуже важливий ресурс, що дозволяє заповнити запаси даного технічного срібла. Технічне срібло абсолютно нічим не відрізняється від звичайного, знайомого нам, срібла.

Витяг з брухту

Деякі так би мовити, «умільці» вважають, що вони й самі, в умовах квартири або гаража, зможуть отримати срібло з вторинної сировини, зібраного у людей по оголошенню «продам технічне срібло». Варто, напевно, попередити всіх, хто вирішив, що і сам все може — це дуже небезпечно, можлива пожежа, вибух, отруєння парами кислоти, бо виділяють дорогоцінний метал з деталей за допомогою підігрітої азотної кислоти та декількох інших компонентів. Та й наскільки багато ви зможете витягти дорогоцінного металу, не володіючи необхідними навичками й не маючи справжнього лабораторного обладнання. Найбільш ефективний і правильний вихід — це продати нашої компанії вторинну сировину, ми знаємо, як грамотно зробити афінаж, у нас є все необхідне обладнання, ми виділимо з сировини срібло, а ви спокійно отримаєте значну суму грошей без проблем.

Наша компанія купить будь-які деталі, обладнання, РЕК, що містять дорогоцінні метали. Тільки у нас найкраща ціна в Україні. Де б ви не знаходилися, в будь-якому регіоні, місті країни, і хочете продати срібловмісну вторсировину, просто зателефонуйте нам і запропонуйте ваш товар. На велику партію брухту ми можемо запропонувати цікаві для вас умови.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання, що стосуються ціни, умов співпраці, правил придбання брухту, просимо вас зателефонувати нашим професійним менеджерам, які дадуть вичерпну консультацію. Також, ви можете написати нам на електронну пошту або ж «постукати» в скайп.

Співпрацювати з нами вигідно і надійно!