Купуємо мікросхеми оптом і вроздріб по Україні!

Наша компанія купує різні мікросхеми б/в nf нові у фізичних і юридичних осіб в будь-яких обсягах по Україні. Всі угоди купівлі/продажу оформляються документально, з укладенням договору, при необхідності видаємо всі фінансово-бухгалтерські документи.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Зовсім недавно, років 25-30 тому, було складно вмовити радіоаматорів і фахівців у сфері електроніки відмовитися від застосування електронної лампи і перейти на напівпровідникові деталі, які назвали транзисторами. На сьогоднішній день і транзистори почали здавати свої позиції на користь інтегральних схем або ІМС (напівпровідники нового покоління).

Нинішні маленькі схеми широко використовуються в різних галузях сучасної промисловості: в радіоелектроніці, в медицині (створення точного обладнання для діагностики та хірургії), в авіа-і ракетобудуванні, у військовому комплексі, мікрохвильовки, холодильники, телевізори, різні комп’ютерні гаджети – всюди можна знайти мікросхеми.

Дані схеми – це свого роду мініатюрний електронний блок, у якого існує загальний блок, що містить різні компоненти електроніки: транзистор, резистор, діод і безліч інших активних і пасивних електронних компонентів. Кількість таких радіодеталей в одному мікросхемном блоці може досягати кілька сотень і навіть тисяч штук.

Одна сучасна маленька мікросхема може замінити радіоблок досить великого розміру в будь-якому електронному обладнанні, в комп’ютерах, ЕОМ, телефонах, телевізорах, в годиннику і в точних приладах різного призначення.

Схеми випускають в різних корпусах – пластмасовий корпус, металевий, керамічний. Від виду корпусу залежить і вартість, по якій ми купимо у вас схеми, також на формування ціни впливає і функціональне призначення деталі, воно зазвичай наноситься на корпус спеціальним маркуванням.

Хто придумав ці пристрої?

Широко використовувати в різних приладах мікросхеми почали не так давно, але ось розробляти цю унікальну радіодеталей стали років п’ятдесят тому. Першопрохідцем в цій справі був американець, інженер Джек Кілбі, що представив в 1958 році своєму начальнику першу на той момент експериментальну схему. Сидів він якось у себе в офісі, і тут у нього з’явилася геніальна ідея створення з напівпровідників не тільки транзисторів, але і інших частин електронних схем, які найкраще помістити на одну плату.

Прототип вийшов великим, неохайним і потворним, але він все-таки працював. Виглядала мікросхема так: на германієвої пластині розташовувалися вбудовані радіодеталі ланцюга електронної, перетворювати ток (постійний в змінний). Всі дроти були металевими і навісними, використовувалися для з’єднання блоків між собою. В результаті ряду удосконалень, ця «мікро» схема (складно назвати щось більше словом «мікро») була прийнята до серійного випуску. Але навіть за таку схему її автор був удостоєний премії імені Нобеля за 2000 рік.

За технологічною виготовлення мікросхема може бути інтегральною, гібридної, змішаної.

За типом оброблюваного сигналу все мікросхеми можна розділити на:

  • аналогову, до якої відносять стабілізатори напруги і струму, схеми, що керують імпульсними джерелами живлення, генератори, перетворювачі сигналів, компаратори, умножители аналогові, різні датчики.
  • цифрову, до якої відносяться мікропроцесори, блоки пам’яті, тригери, регістри, шифратори, суматори, мультиплексори, МСU, AЛУі інше.
  • аналогово-цифровий – це перетворювачі аналогові і інтерфейсовие, трансивери, комутатори, модулятори і демодулятори.

Якщо у вас є в наявності будь-які мікросхеми, не варто їх викидати, адже навіть старі радіодеталі можуть принести вам непогані гроші. Купуємо мікросхеми з вмістом дорогоцінних металів різних виробників. Для уточнення всіх деталей про видах і типах мікросхем, про їх вартість, зателефонуйте нашим операторам, які дадуть вам повну інформацію.

Приймаємо пропозиції від фізичних та юридичних осіб!