Лампи індикаторні

Наша компанія купує індикаторні лампи у населення, підприємств, організацій з будь-якою формою власності. Скупаем старі, нові, б/в, зламані ЕВП оптом і вроздріб по всій території України.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Індикаторні лампи, застосування

Індикаторні лампи широко використовуються в побутових і вимірювальних приладах, оснащенні промислового обладнання і систем сигналізації. Ці лампи призначені для відображення процесів в електричній мережі, візуального оповіщення про поломки, або досягнення даних вимірювальних приладів критичної позначки. Індикаторні лампи відносяться до ламп спеціального призначення.

Найвідоміше і широко використовується застосування індикаторних ламп можна знайти в звичайних побутових приладах – вони вказують на під’єднання приладу до електромережі та подачу електроживлення, тобто включення приладу. Будь-який домашній фен, пральна машина, або праска забезпечуються індикаторної лампочкою, яка спалахує при подачі напруги. При перегорання індикаторної лампи прилад зберігає свою працездатність, але візуального відображення користувач вже не отримує.

Лампи в промисловості допомагають візуально відобразити будь-які процеси в електромережі:

  • подача, або припинення подачі електроенергії до приладів,
  • перепади напруги,
  • поломки різного роду,
  • вибір певного режиму роботи приладу,
  • візуальне сигналізування показників вимірювальних приладів.

Відмінність індикаторних ламп від ламп іншого призначення

Лампи відрізняються невеликими габаритами, низьким рівнем напруги для роботи і спеціальними цоколями. Досить часто лампи покривають спеціальним тонким шаром кольорового нітролаку для додання їх сигнальному світла певного відтінку.