Купуємо прилади оптом, в роздріб по Україні!

Ми займаємося купівлею таких приладів: осцилографи, вольтметри, генератори, частотоміри, за найкращими в Україні цінами. Працюємо по всій території України. Наше кредо – чесність, відкритість, прозорість у співпраці, тому всі угоди купівлі/продажу оформляються офіційно – ми укладаємо з клієнтами Договір, виплачуємо всі гроші за дорогоцінні метали, що містяться в приладах, за курсом Лондонської біржі на день оплати.

На складах багатьох підприємств припадають пилом неліквідні, що були у вжитку або навіть нові, але вже не використовуються осцилографи, вольтметри, генератори, частотоміри. Цілком можливо, що ці прилади є будинки і у громадян. Навіщо зберігати те, що вам не потрібно, але що ще може вам послужити, якщо ви продасте їх нам, ви отримаєте значний дохід. Поповніть ваш бюджет, домашній або компанії.

Навіщо ми купуємо ці прилади? Вони містять деяку кількість дорогоцінних і рідкісних металів, які можна виділити з приладів і здати на подальшу переробку, адже не секрет, що багато хто з цих металів рідко зустрічаються в чистому вигляді в природі, їх складно добувати, але промисловість потребує них, щоб створювати нові , сучасні прилади. Особливо велика кількість дорогоцінних металів знаходиться в приладах, випущених ще при Радянському Союзі. Ми будемо раді купити ці прилади, але розглянемо будь-яку пропозицію, в тому числі придбаємо прилади інших країн-виробників.

Що ми купуємо

Вольтметр

Вольтметр є електричним приладом, який відноситься гальванометр, призначається, щоб визначити електрорушійну силу і напругу. Бувають вольтметри постійного, а також змінного струму. Прилад дуже важливий для промисловості, а ще в ньому міститься певна кількість срібла, званого технічним, але мало чим відрізняється від звичайного, знайомого нам срібла.

Осцилографи

Даний прилад використовують, щоб візуально спостерігати, досліджувати, вимірювати електричні процеси і сигнали в різних частотних діапазонах. Надійний і простий прилад використовується і до сих пір, але якщо у вас є які вийшли з ладу осцилографи або ж вам стали не потрібні ще працюють, наша компанія з задоволенням купить у вас їх, і заплатить вам непогану суму. Ціна завжди розраховується індивідуально, і на неї може впливати модель, серія, рік створення приладу. Осцилографи виробництва СРСР містять метали платинової групи, золото, срібло, мідь.

Частотоміри

Частотомер є вимірювальним приладом, службовцям, щоб визначити частоту періодичного процесу спектрального сигналу. Використовується, щоб регулювати, налаштовувати, обслуговувати електронне обладнання. У вас є частотоміри? Скористайтеся нашою пропозицією – продайте прилади нам за найвищою ціною в Україні. Купуємо партії будь-якого розміру. Як і будь-який вимірювальний прилад частотомір містить деяку кількість дорогоцінних і рідкісних металів, які можна переробити для потреб нашої промисловості.

Генератор

Старі генератори, що вийшли з ладу – це механізм, який є сложноразборним. Такі види генераторів не кожна компанія погодиться купити, максимум, що вам запропонують, це продати на брухт. Не варто поспішати погоджуватися на це. Зателефонуйте в нашу фірму, і ми запропонуємо адекватну ціну, адже будь-який генератор містить дорогоцінні метали, які так потрібні нашій промисловості. Ціна на генератори буде залежати від того, які і скільки металів в нього входить. У будь-якому випадку, ви отримаєте більше грошей, ніж, якби ви його здали в металобрухт.

Багато хто думає, що можуть і самі виділити дорогоцінні метали з генераторів, але це не рентабельно. У вас є прилади б/в або непрацюючі? Не варто їх зберігати, краще здати нам і отримати за це певні гроші. У вас є якісь питання до нас, що стосуються співпраці? Хочете уточнити ціну на той чи інший прилад? Зв’яжіться, будь ласка, з нашими операторами, які дадуть відповідь на всі питання.

Працюємо в усіх регіонах, можливі різні способи оплати та доставки!