Купуємо радіолампи і телелампи

Ми скуповуємо радіолампи в великих обсягах у фізичних і юридичних осіб на всій території України. Купуємо нові, старі, які були у використанні, зламані оптом, дрібним оптом, по-штучно, телефонуйте і пропонуйте.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Радіолампи (телелампи) широко використовувалися в різному приймально-посилювальному обладнанні приблизно з 30-х років минулого століття. До 50-х років широку популярність отримали мініатюрні скляні радіолампи, що нагадують за своєю формою пальці, за рахунок чого вони отримали назву «пальчикові».

Зовнішній вигляд і панелька ламп

Пальчикові лампи мають скляний балон без цоколя зі штирями, упаяними в утолщенное дно корпусу лампи. Штирі для приєднання до приладів виготовлені з загострених нікелевих зволікань. Залежно від моделі пальчикової лампи штирьків на днищі може бути або 7, або 9, розташовуються вони на однаковій відстані одна від одної і тільки в однієї парі відстань удвічі більше. Таке розташування штирьків покликане запобігти неправильному розташування пальчикової лампи в гнізді. Для вибору пальчикової лампи і визначення відповідності при заміні несправної лампи на нову і на панельку і на саму лампу дивляться знизу, там, де штирі розташовані.

Застосування

В 50-х роках пальчикові лампи широко використовувалися в батарейних приймачах, зокрема в сільській місцевості. Надалі пальчикові радіолампи стали застосовуватися в чорно-білих телевізорах та інших пристроях в побуті та промисловості.

Що таке електровакуумні прилади?

Радіолампи є вакуумні електронні прилади, які працюють за принципом розгону/уповільнення в вакуумному просторі електронів, тобто в безповітряному просторі або де наявна інертний газ.

Ще на початку двадцятого століття такі радіолампи застосовувалися практично скрізь. Прилад має різну оболонку, вона може бути скляною або срібною. Лампи містять деяку кількість дорогоцінного металу, який використовується в сітці лампи, для напруження, на анодах і катодах приладу. До складу може входити золото, паладій, платина.

Чому даний електровакуумний прилад називають лампою? Так просто він реально трохи нагадує всім знайому лампочку розжарювання. Кожна така лампа має особливе власне призначення і функціональність. На сьогоднішній день існує мало приладів, в яких використовуються такі лампи, адже зараз застосовуються транзистори, діоди та інше. Хоча, їх все ще можна зустріти в мікрохвильових печах для випромінювання високої частоти, також такі лампи знаходяться в лампових підсилювачах. Електровакуумні прилади застосовуються для перетворення величини електрики при створенні та управлінні електронами.

Класифікація за призначенням:

  • Генераторна лампа.
  • Підсилювальна лампа.
  • Превращательная.
  • Індикаторна.
  • випрямляти.
  • Вимірювальна.
  • Модуляторні.

По режиму роботи

  • Безперервна.
  • Імпульсна.
  • Низькочастотна.
  • Високочастотна.
  • Надвисокочастотна.

Такі вакуумні електронні лампи можна зустріти в старих телевізорах, радіоприймачах, у військовому обладнанні, комутаторах і старих АТС, а ще вони застосовувалися в старих комп’ютерах, ще в найперших.