Купівля діодів та інших компонентів оптом і вроздріб в Україні!

Компанія купує у юридичних і фізичних осіб світлодіоди та індикатори за найвищими цінами в Україні, адже саме в нашій країні ще з часів СРСР збереглося безліч різних приладів, які вже не працюють, але все ще зберігаються у багатьох вдома або на складах підприємств. Ці прилади можна розібрати на радіоелектронні компоненти, які ми і купуємо.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Найбільш цінними вважаються елементи саме радянського виробництва, вироблені до дев’яностих років, саме в них і міститься найбільша кількість дорогоцінних металів, рідкісних металів. Також ми приймаємо і компоненти виробництва інших країн, більш сучасні, якщо в них міститься золото, паладій, срібло і деякі інші рідкісні метали.

Ми чесні і відкриті перед нашими клієнтами – з усіма угодами купівлі/продажу оформляються Договором, гроші виплачуються в день укладення договірних відносин, вартість визначається згідно з курсом Лондонської біржі на день оплати. Всі необхідні для бухгалтерської звітності документи видаються клієнту. Розглядаємо будь-які варіанти оплати, доставки.

Працюємо з усіма регіонами України, в більшості великих міст відкриті філії нашої компанії. Ви можете самостійно привезти нам радіодеталі, існує можливість відправки в нашу адресу радіодеталей за допомогою «Нової Пошти» або службою доставки «Інтайм», можна і післяплатою. При відправці посилок в нашу адресу не забудьте вкласти в пакет повний опис деталей по типам і видам.

Чому ми їх купуємо?

Раніше деякі елементи цих радіодеталей виконувалися з чистого золота, срібла, або ж методом напилення цих елементів. Ми виділяємо дорогоцінні метали, з метою подальшої їх переробки, адже більшість з цих металів зустрічається в природі все рідше, вироблення падають, але промисловість все ще потребує таких металах, для того, щоб створювати нові, більш сучасні електронні пристрої. Якщо ви думаєте, що зможете самостійно витягти цінні метали з світлодіодів і індикаторів, то ми можемо сказати, що справа ця невдячна і нерентабельне, а іноді і небезпечне. Ви витратите сили і гроші, а на виході отримаєте (може бути) пару міліграм золота/срібла. У нас же існує спеціальне обладнання і лабораторні умови. Принесіть нам РЕК, заощаджуйте сили, отримаєте непогані гроші.

Що таке світлодіоди і індикатори

Даний вид РЕК є пристроями, що мають складну конструкцію, деколи складно визначити чи підійде вироби на продаж, чи міститься в ньому золото і срібло в достатній кількості для вилучення. Золото використовується в них, щоб підвищити корозійну стійкість контактів. Також деякі РЕК можуть містити легований германій, індій, галій, кремній, олово, селен.

Світлодіоди і індикатори використовуються для кімнатного освітлення, в світлофорах, для створення дизайнерських проектів освітлення, в автомобільних фарах, в електричних годинниках і в багатьох побутових приладах, в іграшках, пультах і телефонах. Ми купуємо світлодіоди, різні види індикатора, різних кольорів (зелений, червоний, жовтий, синій), інфрачервоні і лазерні діоди.

Світлодіод є напівпровідниковим приладом, що створює випромінювання, коли по ньому проходить електрику. Проводять їх з різних матеріалів, від чого залежить і колір вироби.

Якщо ви хочете продати світлодіоди і індикатори нашої компанії, але не знаєте, наскільки вони цінні, і купуємо ми саме такі радіоелектронні компоненти, зателефонуйте нашим професійним операторам або ж напишіть нам на електронну пошту, опишіть деталі, а ще краще прикладіть фотографії . У стислі терміни ми відповімо на ваш запит. Ми працюємо, щоб ви змогли заробити.

Купуємо РЕК в будь-якому обсязі і на вигідних для вас умовах!