Як правильно підготувати роз’єми, реле, контактори до відправлення

Якщо у вас накопичилося деяку кількість радіоелектронних компонентів, і ви не знаєте, куди й кому їх віддати, то краще продати їх нашої компанії. Ми купуємо різні компоненти б/в, нові, некондиційні в будь-яких розмірах, такі як роз’єм, реле, контактор, головне, дотримати деякі, нескладні правила передпродажної підготовки деталей — їх необхідно грамотно вилучити з обладнання та апаратури при її демонтажі.

Отже, розповідаємо, як це зробити правильно, щоб деталі не впали в ціні, і ви б отримали за них максимальну ціну.

Роз’єм

Цей вид радіоелектронного компонента випоюється з плати, якщо у роз’ємів є висновки з намотаним проводами, то для початку дроти розмотують. Роз’єми типу «тато» (CHП-59) знімається за допомогою зубила — відрубайте кінці роз’єму, щоб відокремити його від гвинтів. Потім стамескою зрубаєте висновки з плати, що називається, «під корінь». Довжина висновків роз’ємів повинна бути якомога більше, не мати забруднень від припою.

Реле

Всі реле, які запаяні в плати, Випоюють. До таких реле відносяться: PЕC-7 (8, 9, 10, 15, 48), а також PПB; РПА; PПC. При звичайному механічному виламуванні реле кусачками, плоскогубцями, ви зруйнуєте скляну вставку або ж пластиковий корпус, а деякі контакти просто залишаться на платі. Природно, що і ціна на такі РЕК буде значно нижче.

Контактори

Даний радіоелектронний компонент просто відірвіть з плат за допомогою звичайних плоскогубців, бо контактор не має складових, які б могли пошкодитися і вплинути на загальну ціну деталі при її продажу нам. Можна і не паяти, адже виводи відпаяти складно. При демонтажі таких контакторів, як різні види перемикачів, крокових шукачів краще «відкусити» провід поблизу від висновків, хоча, це не критично — ціна не зросте і не впаде від наявності дроти. У перемикачах виду ПP дроту не відпоювали, а відкушуються, без пошкодження виведення.

Ламелі

Дану детальку відрізають спеціалізованими ножицями, якими можна працювати по металу. Не можна відламувати ламелу, використовувати плоскогубці, бо при цьому втрачається деякий кількість контактів.

Як відправити РЕК на нашу адресу

Якщо ви проживаєте неподалік від одного з наших офісів, то ви можете самостійно привезти нам деталі. За умови, що ви бажаєте відправити РЕК за допомогою поштового відправлення, посилки, то необхідно дотримати кілька нескладних правил:

  • Розділіть всі радіоелектронні компоненти за типами, видами, розмірами;
  • Покладіть їх в окремі пакети;
  • У посилку вкладіть опис;
  • Деталі не повинні змішатися між собою при поштових роботах, значить пакети повинні бути ще й добре запечатані.

Купимо РЕК у населення, в організацій будь-якої форми власності.