Як правильно підготувати транзистори, мікросхеми (мікрозбірки) до відправлення
Ми вирішили підготувати для вас невелику інструкцію, як краще підготувати деякі види РЕК до продажу, щоб не втратити деяку суму грошей. Подібну інформацію складно знайти в інтернеті, тільки може бути на деяких форумах зібрати по крихтах. Ми виконали цю роботу вам на допомогу.
Транзистори, мають малу потужність, мікросхема з круглим корпусом, з позолоченими висновками
Подібні види РЕК з обережністю та акуратністю видаляються «під корінь», але найкращий варіант — це випоювання. «Ніжки» залишайте максимально довше. Якщо ви хочете зберегти вартість мікросхем не намагайтеся вирвати компоненти за допомогою плоскогубців. «Демонтуючи» РЕК подібним чином ви втрачаєте висновки, знижуючи ціну деталей. Оптимально застосувати газовий пальник або термофен. Затисніть плату в лещата, пайкою до вас, корпус транзистора утримуйте плоскогубцями, нагріваєте місце припаяної детальки, пару секунд і компонент можна обережно витягнути. Транзисторні висновки, капелюшки обкушує, і білі теж.
«Вертоліт»
Для отримання «вертольотів» застосовується звичайна газовий пальник, при цьому, кожна лопать нагрівається і відгинається окремо. Болти у транзисторів типу KT – 904 триматися на висновках, їх ви просто відкушує.
Транзистори, мають пластиковий корпус
РЕК подібного типу, наприклад, KT – 502, 814 та інші, які не розбираються. Наша компанія приймає їх в цілому вигляді, і розбирати їх немає сенсу, бо ціна при цьому не збільшується.
Мікросхеми, що мають планарний корпус
Для видалення мікросхем краще використовувати відпайку. На мікросхему наноситься горілка і потім її нагріваєте за допомогою газового пальника, виплавляючи припій, після протираєте деталь від горілки й обережно знімаєте мікросхему пінцетом, щоб не пошкодити деталь. Найефективніше застосовувати пінцет, який має загнуті кінчики. Чи не перегрівайте висновки, бо в цьому випадку вартість мікросхеми впаде.
Мікросхеми з прямокутним, керамічним корпусом
Подібні мікросхеми також Випоюють газовим пальником, але з протилежного боку плати, саму мікросхему ні в якому разі нагрівати не можна, тому, що високі температури згубно діють на цей РЕК, і ви не зможете її нам продати. Також, краще не випоювати та не відкривати кришку нікелеву у мікросхем. Купимо грамотно витягнуті мікросхеми.
Мікросхеми, що мають пластиковий корпус
Подібні РЕК приймаємо, якщо вони мають внутрішню «жовтизну», якщо вона відсутня, то деталь немає сенсу знімати. Для демонтажу скористайтеся стамескою, молотком, і просто зрубаєте компонент, але не руйнуйте корпус. Висновки повинні мати первинний вигляд.
Мікрозбірки
Як видалити кераміку з мікрозбірки? Кришку, щоб вона відвалилася, обточити по зовнішньому периметру звичайної точила. Кераміка відклеюється за допомогою газового пальника, складати її краще на аркуш цупкого паперу, в металеву, керамічну, дерев’яну коробочку. Врахуйте, що тільки що знята кераміка надзвичайно гаряча, дочекайтеся, поки вона охолоне, пересипте шматочки кераміки, навіть найдрібніші в пакет. Все — компонент готовий до відправлення нам.
Компанія купить різні види РЕК б/в, нових, некондиційних за найкращими цінами.