Як правильно підготувати конденсатори (керамічні, танталові, інші) до відправлення

Приведення конденсаторів до товарного вигляду

Остаточна вартість будь-якого типу конденсаторів безпосередньо залежить від багатьох складових, однією з яких є правильна передпродажна їх підготовка, адже зовнішній вигляд і стан деталі має велике значення. Якщо у вас немає бажання втратити гроші, то краще вам ознайомитися з нашою статтею і нашими рекомендаціями.

Конденсатор KM, K 52 та інші

Їх виймати з обладнання нескладно: просто «викушувати» з плат, висновок «обкушує», що називається, «під корінь». Конденсатори типу K 10/17 за допомогою плоскогубців треба затиснути й повернути по осі. На конденсатори, що мають вивідні залишки, ми надаємо знижки.

KM без корпусу

Конденсатори подібного типу не зривайте кусачками, бо, таким чином, ви досягнете тільки їх кришення, кращий варіант, використовувати паяльник — Випоюють їх, і нехай буде вам щастя і великі гроші.

Конденсатори танталові

Для отримання танталових конденсаторів вам знадобиться бічний різак, яким ви зможете розрізати та розкусити конденсатор K 52-1, витягти танталовий пруток. Корпус краще зняти у виробів з маркуванням 52-1 м, розпаяні їх, щоб витягти внутрішні «корисності».

Конденсатори ніобієві

Для отримання ніобію з подібних конденсаторів можна використовувати побутову хімію, типу Санокс, або ж лимонну кислоту, яка абсолютно безпечна для людини. При використанні лимонної кислоти, краще це робити на водяній бані, так процес при високій температурі відбувається швидше. Візьміть чайну ложку кислоти на 100 грамів води, кладете в розчин ніобієві конденсатори, через 12 годин виймаєте чисті зразки, які потім можна відправити нам.

Відправлення конденсаторів

Ви можете самі привезти на наш склад ці радіоелектронні компоненти, або ж відправити їх поштою на нашу адресу, але варто звернути особливу увагу на правильну підготовку конденсаторів до відправлення. Це абсолютно не складно — потрібно просто дотримати деякі правила.

Збираючи посилку, врахуйте, що всі конденсатори необхідно розділити та укласти в окреме упаковування за маркою, видами й типами. Деталі в процесі пересилання не повинні змішатися один з одним, адже на пошті посилки не переносять, як кришталеві вази, а просто перекидають.

Якщо ви все зробите правильно, і нашим майстрам не доведеться самим приводити конденсатори на краще товарного вигляду, то ви отримаєте хорошу суму грошей.