Купуємо олов’яний припій ПОС-61

Купуємо припій ПОС-61 – будь-які види, в необмеженій кількості, в осіб будь-якої форми власності. Будемо раді співпраці. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, а також через форму зворотного зв’язку.

У кваліфікаційному довіднику припоїв олов’яно-свинцевий припій ПОС-61 займає особливе місце. Він містить в сплаві каніфоль, а це означає, що матеріал ідеально підходить для таких процесів, як лудіння, паяння деталей, що знаходяться в різному контрольно-вимірювальному обладнанні, навіть в самому точному. Припої марки ПОС-61 є воістину універсальним матеріалом, чудово підходить для будь-яких видів проводів і кабелю, відмінно паяють навіть мікросхеми. Також, якщо необхідно припаяти два металу, деталі, дроти, але при цьому ні в якому разі не можна допустити перегріву місця паяння, то саме 61 марка припою підійде як не можна краще, ефект буде найкращим, ніж якби була використана інші марки припоїв.

Припій ПОС–61

Основна сфера застосування ПОC-61

  • Пайка багатожильних проводів в напівпровідникових пристроях;
  • Пайка висновків у роз’ємів;
  • Пайка проводів з міді, ідеально підходить для з’єднання стали, латуні, бронзи;
  • Лудить, пайка плат, контактів, роз’ємів в різної радіоелектронної апаратури та обладнання.

ПOC-61 є легкоплавким припоєм, що володіє відмінною плинністю, знаходить застосування і в промисловості, і в домашньо-побутових умовах, бо навіть використовуючи звичайний паяльник можна якісно з’єднати два матеріали: припій в розплавленому вигляді проникає в тріщини, відколи, виїмки, практично «намертво» скріплюючи деталі.

Характеристика матеріалу

  • Температура, при якій плавиться припій: 183-185 градусів Цельсія, вже при +190 речовина розплавляється повністю;
  • Склад речовини: олова — до 61 відсотка, свинцю близько 39%, крім того, в незначних кількостях: сірка, сурма, вісмут, цинк, алюміній, залізо.
  • Хороша теплопровідність.

Припій 61 випускають у вигляді дроту, трубки (з каніфоллю), прутка (зручно для домашнього застосування), стрічки.