Авто каталізатори

Компанія купує за найпривабливішими цінами в Україні авто каталізатори б/в, що вийшли з ладу, нові, в будь-якому обсязі, гуртом, дрібним гуртом, поштучно. Ми працюємо з фізичними з юридичними особами, які перебувають на території нашої країни. Для зручності співпраці наші філії відкриті практично у всіх великих містах України, в усіх регіонах. Ви можете самостійно привезти до нас, скористатися послугами транспортних компаній, або ж, при значному обсязі продаваних пристроїв, викликати наших працівників, які демонтують, вивезуть їх з вашого складу. Для узгодження умов співробітництва, зверніться в наш офіс, менеджери проконсультують вас. Працюємо також в Кропивницького, Кривому Розі, Слов’янську, Краматорську, Маріуполі, Херсоні, Чернігові, Полтаві, Сєвєродонецьку, Ізюмі, Кременчуці. Розглянемо пропозиції з інших міст.

На багатьох автотранспортних підприємствах, в гаражах, у населення, часто лежать мертвим вантажем що вийшли з ладу, що були у вжитку автомобільні каталізатори. У автокатах міститься велика кількість шкідливих, отруйних речовин, тому просто так їх викидати на смітник ні в якому разі не можна, бо може статися зараження і ґрунту та ґрунтових вод. Каталізатори необхідно правильно утилізувати, що зробити в гаражних умовах або навіть на підприємстві без спеціального лабораторного обладнання і грамотних фахівців неможливо. Кращий вихід для всіх — продати пристрій нашій компанії, при цьому, звільнивши склад, гараж — отримати хорошу суму грошей.

Вартість на каталізатори встановлюється виходячи або з кілограма основного носія, або за авто каталізаторний цілий бак. Ціна безпосередньо залежить від марки автомобіля, типу каталізатора, умов експлуатації машини, пробігу та інших факторів.

авто каталізатор

Каталізатор автомобільний, що це таке?

Каталізатор автомобільний є особливим елементом, який є частиною вихлопної системи автомобіля. Використовується для допалу паливної суміші до екологічних нормативів, встановлених в державі на вихлопний газ, також в каталізаторі відбувається окислення шкідливих для природи й людини сполук. Сучасні автомобілі оснащені нейтралізаторами, для того, щоб знизити загальний відсоток викидів шкідливих газів і їх компонентів. У каталізаторі токсичні гази, речовини при певних хімічних реакціях перетворюються в безпечні речовини та сполуки, які не шкодять екології.

Види автомобільних каталізаторів

Автокати діляться на:

  • Керамічні
  • Металеві
  • Містять гранули з кераміки.

Металевий автомобільний каталізатор кілька надійніше, ніж керамічний, має більший експлуатаційний термін, а, отже, і дорожче.

Автокат з кераміки має більшого поширення, бо він дешевше, але такий пристрій і менш надійне через свою крихкість і нестійкість до механічного пошкодження. Такий каталізатор складається з сот, і досить несильного удару об дно автомобіля, щоб каталізатор керамічний зруйнувався. Руйнування може статися і при попаданні води та через неполадки в блоці запалювання.

Не важливо, що за каталізатор коштує на вашому автомобілі, в будь-якому випадку з різних причин, погодних, дорожнім (адже якість наших доріг залишає бажати кращого), будь-який автокат виходить з ладу після 170-220 тисяч кілометрів пробігу. Впливає на автомобільні каталізатори й низькоякісний бензин.

Ціна на керамічний каталізатор зазвичай менше, ніж на металевий каталізатор. Якщо вам є, що нам продати, зателефонуйте нам, для уточнення умов співпраці, вартості на каталізатори автомобільні. Висока ціна може бути виплачена також ще завдяки значному вмісту дорогоцінних металів.

Є питання — звертайтеся, проконсультуємо!