Лампи генераторні

Наша компанія купує генераторні лампи (ЕВП) в необмежених обсягах у фізичних і юридичних осіб. Скупаємо старі, зламані, б/в і нові, оптом, в роздріб по всій території України.

Генераторні лампи прийнято ділити на два види – власне генераторні та модуляторні. Ці види радіоламп широко використовуються до теперішнього часу в радіоапаратурі різного призначення.

Використання генераторних ламп

Лампи генераторного типу успішно застосовуються в підсилюючих або генераторних каскадах. До ламп генераторного типу відносяться тріоди, тетроди і пентоди.

Модуляторні радіолампи використовуються в цілях модуляції коливань високих частот. В основному лампами модуляторні типу є тріоди. Вони вважаються потужними підсилювальними пристроями низької частоти по режиму роботи.

Основне застосування генераторні лампи знаходять в радіотрансляційному обладнанні невеликої потужності і спецапаратури.

Особливості генераторних ламп

Якщо порівняти генераторні лампи з приймально-підсилювальними, то можна відзначити набагато більші за розмірами електроди і більш високу анодну напруга.

Для роботи з більш високими частотами часто використовуються здвоєні генераторні лампи з розділовим екраном. Найбільш часто такі лампи зустрічаються в двотактної схемою.

Маркування генераторних ламп починається з букви «Г» і має трибуквенне позначення. Друга буква маркування вказує на номер лампи, третя на рід охолодження.