Скупка радіодеталей у Бахмуті

Скупка радіодеталей у Бахмуті здійснюється нашою компанією через поштові сервіси. Радіокомпоненти приймемо нові, бувші у використанні, зламані та неліквідні. Обсяг радіодеталей не обмежений – приймаємо від однієї штуки. Проте для гуртовиків надаємо привабливі умови співпраці та оплати.

Найпопулярніші та з високим вмістом драг металів є: конденсатори (км зелені, км помаранчеві, окуклені, безкорпусні км), мікросхеми (пластмасові з елементами позолоти, к140уд,
кераміка в DIP корпусі), транзистори (КТ808, КТ312, транзистори в пластикових корпусах кт602-604) і технічне срібло (магнітні та немагнітні контакти, зерно з реле).

Доставка

Переслати РЕК, прилади, плати та лампи можна поштою. Найкраще “Новою Поштою” або “Ін Тайм”. Відділення цих сервісів у Бахмуті знаходяться за адресами:

Нова Пошта

№1 с. Хромове, вул. Київська, 2а
№2 вул. Чайковського, 41
№3 вул. Гагаріна, 2/29
№5 вул. Горбатова, 69

Ін Тайм

відділення № 1 вул. Садова, 66, тел.067 619 0403
відділення № 2 вул. Різдвяна, 27, (напроти фабрики 8 Березня), тел.067 612 8521

Використовуючи дані сервіси, радіодеталі можна відправити двома способами:

  • Післяплата. Самостійний підрахунок вартості РЕК. Оцінку здійснюєте ви, використовуючи Прайс-лист. Використовуйте актуальний прайс-лист он-лайн!
  • Якщо ви не взмозі самостійно оцінити – відправляйте нам для оцінки. Порядність та оперативність гарантуємо! Уточнення в телефонному режимі.

Якщо ви плануєте скористатись іншою службою доставки – сповістіть нас завчасно!

Посилки відправляти: м. Слов’янськ, Донецька обл.,

«Нова Пошта» – склад №4 (пров. Парковий, 5 район «Артема»)
«Інтайм» – склад №2, (вул. К. Маркса, 65)
«Делівері» – склад №1 (пров. Малогородской, 9)

Отримувач: Горб Костянтин Ігоревич.

Час роботи: понеділок — п’ятниця: 8.00-16.00, субота: за домовленістю.
Якщо у вас залишилися будь-які питання з приводу поставлення, оплати зв’яжіться з нами за телефонами: +38(099)9832750; +38(096)4580335.

Пакування радіодеталей

Як правильно це зробити:

  • Деталі відсортувати за типом і видом;
  • Кожен вид поміщуємо в окремі пакети;
  • На пакеті зазначити тип та вагу деталей.

Оплата

Найбільш точний і швидкий спосіб – відправлення посилки за допомогою «Нової Пошти». Гроші після отримання нами посилки, надійдуть на вашу карту ПриватБанку, в той же день. Необхідно врахувати важливий момент: за умови, що посилка прийшла до поштового відділення після п’ятої години вечора, розрахунок буде проведений наступного дня ​​з 8 до 12 ранку. Радіодеталі оплачуються в день отримання до 24:00. Оплата здійснюється на карту будь-якого банку, що діє на території України.

Перед тим, як скористатися таким способом, порахуйте вартість всіх РЕК, прикладіть фотографії, рік виробництва деталей, вкладіть повний список відправляються РЕК, їх кількість і вагу по кожній позиції. Якщо ваш список не буде відповідати вмісту, ми відправляємо посилку назад вам у зв’язку з неможливістю зміни післяплати.

При відправленні посилки «Новою поштою», розрахунок ви отримаєте там же через два, максимум шість днів. Доставлення оплачуємо Ми, витрати з переказом коштів — Ви.

Скупка радіодеталей у Бахмуті