Купуємо свинець по Україні!

Купуємо свинець в будь-якій кількості, за цінами набагато вищими, ніж вам зможуть дати наші конкуренти. Працюємо і з фізичними особами, а також з підприємствами будь-якої форми власності. Надаємо все необхідну супровідну документацію. Для уточнення деталей співпраці, просимо зв’язатися з нашими операторами за телефонами, або ж звернутися до нас через форму зворотного зв’язку. Більшою мірою, ми зацікавлені в придбанні свинцю кабельного, який виходить при демонтажі загальнопромислових і нафтових заглибних кабелів.

Свинець

Практично чверть свинцю, який видобувається у світі, використовують при виробництві ізоляційних екранів, що захищають електричний кабель. Застосування подібного ізоляційного екрана збільшує терміни експлуатації будь-якого технічного кабелю, адже свинець допомагає захистити готовий виріб від радіації, окислення, перегріву.

Властивості свинцю

Свинець являє собою метал, надзвичайно потрібний у багатьох сферах промисловості.
 Має чудові фізичні й хімічні властивості.

  • Стійкість до корозій;
  • Ідеальну електропровідність;
  • Гнучкість;
  • М’якість;
  • Стійкість до підвищеної вологості.

Свинець є м’яким металом, тому використовується спільно з іншими металами або домішкам в сплавах.
 Свинець кабельний містить незначну кількість різних домішок, саме тому він найбільш застосуємо в спеціальних кабельних виробах, через свою чистоти й гнучкості.

 

Свинець підлягає вторинному переробленні, з метою подальшого застосування в промисловості, особливо цікавий в цьому плані саме кабельний свинець, який і купить наша компанія. Великі обсяги брухту кабельного свинцю можна отримати при обробленні (демонтажу) практично будь-який кабельної лінії, на будь-якому промисловому, морському, нафтопереробному, залізничному, будівельному об’єкті; при розбиранні деяких комунікацій, таких як лінії електропередач.

 

В кабельному свинці знаходиться практично чистий метал, який після перероблення можна повторно використовувати для виробництва оболонок проводів, кабельних виробів.

 

Будь-які кабелі мають певний експлуатаційний період, після якого їх замінюють, а ось свинець, витягнутий з подібних виробів, краще здати нам для перероблення. Таким чином, у металу почнеться, що називається, друге життя — з нього створять нову продукцію.

 

Чекаємо ваших пропозицій!