Купуємо припої ПСР гуртом і вроздріб по Україні!

Купуємо припої ПСР (срібні припої) гуртом і вроздріб у фізичних і юридичних осіб по Україні. За додатковою інформацією по сировині, в покупці якого ми зацікавлені, звертайтеся до наших менеджерів за телефонами або через форму зворотного зв’язку. Запрошуємо до співпраці всіх!

Срібні припої ПСР є найбільш надійними вид припоїв звичайних, оскільки надають паяним з’єднанням значну міцність. Тому, що крім срібла в них входить мідь, а також додають цинк, кадмій, фосфор, олово, марганець, нікель. При роботі зі срібним припоєм необхідно дотримуватися особливої ​​обережності, саме тому що до складу припоїв срібних входить кадмій і фосфор — речовини, які при нагріванні виділяють небезпечний пар.

Срібні припої ПСР

Застосування срібних припоїв

Срібний припій застосовують для з’єднання матеріалів з чорного, кольорового металу, а також зі сплавів: головна умова — температура, при якій плавиться припій, повинна бути нижче, ніж температура плавлення матеріалів, що з’єднуються. Припої срібною групи відмінно змочують металеву поверхню, здатні ідеально заповнити зазори, шви, надають паяним з’єднанням міцність і стійкість до корозії.
Срібні припої використовують:

  • У ювелірній справі;
  • У машинобудуванні;
  • У точному приладобудуванні;
  • В електротехнічній промисловості та радіоелектроніці;
  • У побуті й т.ін.

Припої, звані подвійними, особливо срібло-мідні, типу ПCP-72 і 50, які мають низький питомий опір, застосовують, щоб паяти струмопровідні з’єднання, де необхідно мати високу електропровідність.

Щоб отримати вузькі капілярні шви, застосовують високо містять срібло припої марок ПCP-70 і 71 або володіють хорошою плинністю припої ПCP-72 або ПCP-40. Щоб з’єднати вироби, де не можна допустити перегріву, рекомендується до використання легкоплавкий припій типу ПCP-45, а також ПCP-40.

З’єднання, створені за допомогою срібних припоїв, мають відмінний опір до ударів, вібрації, деформаційних згинах, розтягування.
 Більш широко в промисловому виробництві використовують срібні припої із вмістом цинку і міді. Найчастіше, для зміни фізико-механічних, технологічних властивостей припоїв (підвищення/пониження температури плавлення), їх виробляють з додаванням нікелю, кадмію, марганцю, олова.