Купуємо срібло магнітне по Україні!

Купуємо срібло магнітне в будь-яких виробах, радіоелектронні компоненти, що містять магнітне срібло. Компанія може придбати метал в необмежених кількостях, запропонувавши клієнтам конкурентоспроможні ціни. Запрошуємо до співпраці осіб будь-якої форми власності — як юридичних, так і фізичних.

срібло магнітне

Срібло — це ковкий, пластичний, дорогоцінний метал, який має сріблясто-білий колір.

Застосування срібла магнітного

Використовують в багатьох сферах промислового виробництва, як то контактного матеріалу, який здатний надати готовим виробам високу надійність і збільшити термін їх експлуатації. За умови, що матеріал виділяють із радіоелектронних компонентів, його називають сріблом технічним, яке володіє кращою електропровідністю, теплопровідністю, високим відображальним світло коефіцієнтом. Ця властивість зумовила і сферу застосування магнітного срібла — виробництво контактів електричних, сріблення електропроводів, виготовлення дзеркал. У контактах міститься магнітного срібла до 65 відсотків.

Що таке магнітне срібло

В природному, нормальному стані, срібло не має магнітних властивостей і не є чимось на зразок магніту, тому, що атоми металу складаються зі спарених електронів, що обертаються в протилежному по відношенню один до одного напрямку. Таким чином, магнітне поле усувається, а срібло має властивості діамагнітного матеріалу.

Але, відповідно до закону Фарадея (Закон електромагнітної індукції), будь-який матеріал певною мірою може мати магнітні властивості, завдяки впливу зовнішніх магнітних полів, і злегка відштовхуватися під впливом магнітного поля. При видаленні зовнішнього поля, тимчасова магнітна властивість може повертатися. Але, вчені вважають, що цей процес можна зробити контрольованим – перетворювати немагнітний метал в магнітний, необхідно лише додати до нього, в даному випадку, до срібла певний метал, що володіє магнітними властивостями.

Срібло магнітне може міститися:

  • в контактних пластинах;
  • в пускових пристроях (контактори, перемикачі, кнопки).

У вас є магнітне срібло? Запрошуємо до співпраці!