Купуємо побідит гуртом і вроздріб по Україні!

Купуємо побідит в необмежених обсягах, будь-якої форми, розмірів, в спеченому або в литому вигляді. В основному, переможе має вигляд пластин різного розміру.

Чи переможе є сплавом, що містить вольфрам і кобальт, в співвідношенні 9 до 1. Для нього характерна висока твердість і жароміцність, завдяки даним властивостям побідитові сплави широко використовуються при бурінні складних порід, при обробці різців, деревообробка, як відповідальних деталей. Проводять сплав в пластинах, що мають різний розмір і форму.

Переможе

Застосування побідиту

Завдяки кобальту і вольфраму, що знаходяться в сплаві, навіть лом побідиту має високу вартість. До речі, саме властивості цих двох металів, з’єднаних воєдино обумовлюють область використання в:

  • Гірничодобувної, рудодобувної галузях;
  • Зведення мостів, залізничних колій, тунелі, в тому числі й в будівництві метрополітену;
  • У металургійній промисловості;
  • У металообробці;
  • У деревообробній сфері виробництва.

Він застосовується не тільки в галузях народного господарства, а й у військовій промисловості, наприклад, для виготовлення бронебійних сердечників в снарядах і кулях.
 Хоча розробки побідитового сплаву почали вестися ще з початку 20-их років ХХ століття (Німеччина), але вперше його виготовили в 1929 році в Радянському Союзі.

Процес виробництва побідиту

Для створення твердого побідиту необхідні порошковий вольфрамовий карбід і порошковий кобальт (або ж нікель). Обидва матеріали змішують, а потім відправляють на прес в спеціальні форми, потім, отримані спресовані пластини при дуже значних температурах спікають. Завдяки такій технології матеріал стає щільним, міцним.

Компанія купить переможе будь-хто, в тому числі: вольфрамовий, титано-вольфрамовий, титано-тантало-вольфрамовий.

Якщо бажаєте співпрацювати з нами — телефонуйте нам, обговоримо умови.