Купимо резистори і потенціометри на вигідних умовах по Україні!

Наша компанія, купує резистори і потенціометри в будь-яких обсягах у фізичних осіб, а також у організацій будь-якої форми власності за найпривабливішими в Україні цінами.

Подивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Якщо у вас є резистори, які ви бажаєте продати нам, зателефонуйте. Ми можемо обговорити всі питання, що стосуються ціни на РЕК, обсягу товару, що продається, стану деталей і країни виробництва.

Напевно, у багатьох приватних осіб, а тим більше у підприємств є деяка кількість цього виду РЕК, думаєте, що коштує від них просто позбутися і відправити їх на смітник? Не поспішайте, адже практично у всіх радіодеталях є деяка кількість дорогоцінних і рідкісних металів: золото, срібло, паладій, хром. Витягувати самостійно ці метали абсолютно не рентабельно, адже у вас немає необхідного обладнання, краще продати деталі нам і отримати за це реальні гроші.

Види і особливості

Потенціометром є пристрій, яким вимірюється напруга, потужність струму, температуру, тиск. Застосовуються в схемах, де необхідно контролювати температуру. Потенціометр – це один з резисторів, що має три виводи (один рухомий), застосовуються в якості лічильника напруги.

Резистор є елементом електричного опору, застосовується практично у всіх електротехнічних пристроях, в електроніці, для того, щоб керувати напругою. Їх розрізняють за значенням електропротидії, по потужності розсіювання. За призначенням вони бувають загальні і спеціалізовані.

За матеріалом виробництва можуть бути:

  • Шнурові.
  • Плівкові.
  • Металевими.
  • Вугільними.
  • Напівпровідниковими.
  • Металлофольговими.

Шнурові виробляють на заізольованої підкладці. Проведення покривають силикатно-емалевої сумішшю. Для проводів застосовують манганин, ніхром, константан.

Металоплівкові виробляють з тонкої металевої плівки з танталу, хрому, ніхрому. Такі радіодеталі найбільш надійні.

Вугільні – тут резистивним елементом є плівка вугільна, що наноситься на кераміку.

Композиційні – резистивний елемент порошкове срібло або паладій, а також полімерний діелектрик.

Металооксидні – виробляють з оксидів металів, в основному з олова.

Наша компанія купує будь-які види і типи резисторів і потенціометрів різних виробників з різних країн, нові і вживані, різного номіналу. Перевага віддається деталям радянського виробництва, так як відомо, що саме в ті часи всі деталі проводилися з підвищеним вмістом дорогоцінних і рідкісних металів. Ціна визначається за поточним курсом на дорогоцінні метали на Лондонській біржі на день оплати.

Якщо ви перебуваєте в Слов’янську або прилеглих містах, ви можете привезти нам радіодеталі самостійно. Також, ми співпрацюємо з усіма містами України, а значить, ви можете відправити на нашу адресу посилку з деталями, за допомогою «Нової Пошти» або службою доставки «Інтайм». Вам необхідно всього лише вкласти в пакет повний опис радіодеталей. Можлива послуга «Накладений платіж».

Якщо у вас є питання до нас за умовами співпраці, за оцінкою радіодеталей, просто зв’яжіться з нашими операторами, які дадуть вам всю вичерпну інформацію. Ми готові до співпраці і діалогу, щоб досягти взаєморозуміння. З нами працювати не тільки комфортно, але і вигідно.

Працюємо з юридичними і фізичними особами. З нами приємно працювати!