Купимо конденсатори керамічні оптом і вроздріб по Україні!

Наша фірма купить конденсатори керамічні, як нові, так і неліквідні, б/в у будь-якій кількості, працюємо з юридичними і фізичними особами по всій території України. Розраховуємося відразу ж. Жодна компанія не зможе запропонувати вам за ваш товар, настільки конкурентоспроможну ціну, як ми.

Ви можете привезти ваш неліквід самостійно, при особливо великих партіях конденсаторів керамічних, наші співробітники можуть самі під’їхати до вас, укласти Договір, оплатити товар і вивезти його. Ціни розраховуються відповідно до вартості дорогоцінних металів на Лондонській біржі на момент оплати.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Види та типи кондерів

Що таке конденсатор керамічний і його використання

Конденсатор керамічний, класичний, плоский являє собою дві обкладки, з шаром між ними діелектрика. Основна властивість цього компонента – накопичення і віддача електричного струму.

Сьогодні складно уявити електронні пристрої, в яких не було б цих елементів. У будь-якому радіоприймачі, телевізорі, комп’ютері та навіть в мікрохвильовці є цей радіоелектронний компонент. Використовують цю деталь в частотозадаючому ланцюгу, в колі зворотного зв’язку, у фільтрі живлення і багато в чому іншому. Деталі за короткий проміжок часу здатні видати великий енергетичний імпульс, тому їх застосовують в генераторах, у фотоспалаху, в лазері.

Чому ми купуємо?

Ми купимо конденсатори керамічні за дуже вигідними для вас цінами. Адже в них міститися такі дорогоцінні метали, як золото, срібло і, звичайно ж, платина і паладій. Кількісний і якісний зміст цих металів залежить від номіналу, року виробництва і заводу де виготовлений конденсатор. Купимо червоні, зелені, коричневі конденсатори в будь-яких кількостях. Ми повинні попередити, що самостійно вдома ви не зможете виділити потрібні метали, справа ця складна, процес трудомісткий і деколи небезпечний. Краще здати в компанію, яка має необхідне обладнання.

Один момент варто врахувати, що конденсатори керамічні повинні бути підготовлені до продажу, не мати «ніжок» та сортовані по групах:

  • Керамічний тип КМ, зеленого, рудого кольорів, будь-якої серії, розміру, з корпусом і без нього.
  • Плоский, серія К, дрібні, середні, великі, в керамічному або пластиковому корпусі.
  • Круглий, тип К 52, розмір будь-якої, кришка чорна або зелена.
  • Круглий – ЦЕ, етно, ЕТ.
  • Керамічний, трубчастий, підлаштування конденсатор.

Також ми приймаємо паладієві конденсатори типу H 90, паладієві H 30 і деталі, що мають індекс Д (в них кількість платини менше в порівнянні з іншими). Конденсатори меншого розміру мають менший вміст дорогоцінних металів, тому і вартість їх також нижче.

Через те, що конденсатори керамічні містять велику кількість дорогоцінних металів, вам буде дуже вигідно продати їх нам, а не зберігати або просто викинути. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про умови продажу, про ціни на конденсатори керамічні зв’яжіться з нашою компанією за телефонами, мейлу або скайпу. Ми працюємо для вашого блага – підкажемо, допоможемо, проконсультуємо!

Працюємо з фізичними і юридичними особами. Чекаємо Ваших пропозицій!