Купівля чоловічих і жіночих годинників, скупка процесорів

Ми купуємо у фізичних і юридичних осіб старі годинники, процесори, що були у вжитку. Ми працюємо на території всієї країни, з усіма регіонами та містами. Виплата грошей відбувається в день отримання відправлення.

Подивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Оцінюємо дорогоцінні метали, що знаходяться в деталях, згідно з курсом Лондонської біржі на момент оплати. Видаємо клієнтам всю необхідну звітно-фінансову документацію на руки. З нами працювати надійно і вигідно, адже ми дорожимо своєю репутацією і поважаємо наших клієнтів.

У деяких організацій, що займаються комп’ютерною технікою, а також у багатьох власників комп’ютерів зберігається вдома або на складах кілька мікропроцесорів, які вже або вийшли з ладу, або просто ви поміняли старий малопотужний мікропроцесор на новий. Не варто викидати старі мікропроцесори, особливо від найперших, древніх комп’ютерів, адже в їх склад входять дорогоцінні метали, краще продайте ці запчастини нашій компанії, і отримаєте за це хороші гроші.

Що таке мікропроцесор?

Процесор є свого роду мозком комп’ютера, він у відповіді за швидкість роботи залізного організму. Найперші комп’ютери з’явилися в Радянському Союзі роках в вісімдесятих минулого століття. Але технології та удосконалення не стоять на місці. З кожним роком комп’ютерне «залізо» стає дедалі потужнішими, мікропроцесори стають швидшими і досконалими, і приходить момент, коли власник комп’ютера вирішує, що пора б і оновити комп, купить новий потужний і продуктивний процесор. Куди подіти старий, а тим більше, якщо у вас є “мізки” від стародавнього комп’ютера? Чи не в музей же нести. Краще зателефонуйте нам, і отримаєте за непотрібну вам річ ​​хорошу суму грошей.

Чому ми їх купуємо

При виготовленні використовували різні матеріали, в тому числі і дорогоцінні метали, рідкісні, рідкісноземельні. Ми витягуємо ці метали для подальшого повторного використання. З золота і срібла в таких деталях виробляли контакти. Також ми приймаємо мікропроцесори новішого покоління, від різних виробників, з пластмасовими, керамічними корпусами, будь-яких розмірів. Вміст дорогоцінних і рідкісних металів в різних виробах неоднаковий і залежить від розміру, конструкційних особливостей, виду мікропроцесора. Таким чином, ціна на різні мікропроцесори буде відрізнятися.

Деякі можуть подумати, що і самі здатні витягти рідкісні і потрібні метали з мікропроцесорів, але подумайте наскільки це рентабельно, для вилучення потрібні хімічні препарати, хоч якась лабораторія, та й небезпечне цю справу. Принесіть, відправте деталі нам, так як у нас є промислове обладнання та спеціальні лабораторії, і легко отримаєте свої гроші.

Також ми купуємо годинник б/в, несправні, в будь-якому стані, золоті і срібні, позолочені, з браслетом і без нього, корпуси годинників позолочені за найкращими цінами в Україні.

На сьогоднішній день багато фірм пропонують послуги зі скупки годин і мікропроцесорів, але далеко не всі компанії поважають своїх клієнтів, і в їх штаті складаються дуже кваліфіковані співробітники. Багато існують заради однієї мети – отримати швидкий прибуток, тому вони занижують ціну на РЕК і обладнання або ж дуже довго оцінюють деталі, або ж не укладають договори.

Наша компанія завжди йде назустріч нашим шановним клієнтам, хочете заощадити час і нерви, отримати реальну суму грошей, звертайтеся до нас. Навіть по телефону наші професійні оператори дадуть вам кваліфіковану консультацію, до ваших послуг електронна пошта і скайп. Ми працюємо, щоб вам було вигідно.

Чекаємо ваших дзвінків і пропозицій щодо реалізації даного товару!