Купуємо вольфрам гуртом і вроздріб по Україні!

Купуємо вольфрам в будь-якій кількості у вигляді дроту, стрічки, прутка, неліквідних відходів, частин обладнання, металу шматками, електродів, штабиків і ін.

Чи бажаєте співпрацювати з нами? Звертайтеся до нас за телефонами або на сайті в розділі «Контакти».

Вольфрам — один з хімічних елементів таблиці Менделєєва, при звичайних умовах є твердим, важким металом, які мають сріблясто-сірий колір і приємний блиск. У природі цей метал чистим не зустрічається, виключно тільки з’єднання з іншими хімічними елементами, типу свинцю, міді, марганцю, торію, заліза. Для отримання чистого вольфраму необхідно вдатися до складної та трудомісткої процедури, так званої «порошкової металургії», яка полягає у відділенні металу від інших домішок.

Вольфрам

Вольфрам надзвичайно рідкісний метал, але необхідний в багатьох галузях промисловості, наприклад, електротехнічна, радіоелектронна, саме через його рідкості, дуже актуальний збір (скупка), а також перероблення вольфрамового брухту. Речовина має температуру кипіння понад 5000 градусів (5800), завдяки чому (додавши його в сталеві сплави) можна збільшити їх міцність.

Застосування вольфраму

Метал знаходить своє використання в таких важливих галузях народного господарства, як:

  • Літако- і ракетобудування;
  • Оборонна сфера (виробництво торпед, танкової броні, снарядів, бронебійних сердечників, надшвидкісних роторах для стабілізації балістичних ракетних установок) – завдяки високій щільності речовини;
  • Хімічна промисловість: контейнери для перевезення радіоактивної речовини та відходів радіоактивного виробництва;
  • Нагрівальні елементи різних агрегатів, приладів, іншого обладнання;
  • В аргонодуговому зварюванні;
  • Виробництво інструментальної сталі кращих марок;
  • Оскільки метал відрізняється значною тугоплавкістю і пластичність, то його застосовують і для виробництва нитки розжарювання в освітлювальних приладах і кінескопах.

Вартість вольфраму зростає практично щорічно, як і потреби в ньому, водночас, його зміст на планеті складає не більше двох відсотків, так що перероблення — це важливо для промисловості.