Забуті винаходи Ніколи Тесла (частина 1)

Будь-який прилад, пристрій, РЕК, яке ми використовуємо сьогодні, років сто тому було найбільшим винаходом: елементарне реле, плати, лампи – колись вважалися чимось з області фантастики. Дивно, що людство, здатне придумувати різні розумні апарати, до сих пір не живе в тому футуристичному майбутньому, про який писали письменники-фантасти ще в 70-80-х роках двадцятого століття. Адже, здавалося б, що всі передумови для цього є. Напевно, багато хто замислювалися над цим.

Існує думка в певних колах, що верхівка еліти усвідомлено намагається перешкодити прогресу і не допускають до втілення революційних технологій в життя. Технічні чудеса, які могли б допомогти світу в розвитку, врятувати життя людей, полегшити працю не вигідні для традиційного бізнесу еліт.

Говорячи про забутих, не допущені до виробництва винаходів, багато хто згадує генія інженера Ніколу Тесла. Чи існували ці винаходи чи ні, ми можемо судити тільки виходячи з щоденникових записів самого вченого.

«Промінь смерті»

Промені смерті

Нікола писав, що їм був винайдений так званий промінь смерті – «Теle Force», сталося це в 1930-му році. Прилад генерував енергетичний промінь великої потужності, спрямовуючи його в необхідну точку. Тесла вважав, що це дуже корисна технологія, особливо для військової авіації під час бойових дій, адже «промінь смерті» міг знищувати все живе в радіусі понад 300 км. Але цей пристрій не було створено, швидше за все сам інженер знищив всі записи про нього, зрозумівши, наскільки небезпечним буде цей прилад для всього людства, залишилося тільки кілька незначних замальовок. Сам Нікола стверджував, що креслення його винаходу кілька разів намагалися викрасти, саме тому він і спалив документи.

Осцилятори Ніколи Тесли

Осцилятори Ніколи Тесли

В кінці 19-го століття (1898 рік) вчений говорив, що їм і його командою був створений невеликий коливальний прилад, який міг створювати імітацію землетрусу. При випробуванні винаходи ледь не обвалилася будівля, де знаходився офіс Тесли та прилеглі будівлі. Зрозумівши, яке небезпечне і руйнівний пристрій він створив, інженер знищив власний витвір звичайним молотком, різні роз’єми, конденсатори з осцилятора були їм використані в інших пристроях. Співробітникам же він велів мовчати про причини землетрусу. Але до сих пір деякі вчені уми вважають, що уряди деяких високорозвинених країн до сих пір продовжують відчувати або навіть застосовувати осцилятор Тесли.

Звичайно ж, було б фантастично припустити, що у кого-то з наших клієнтів збереглися РЕК з приладів Тесли, але ми купимо в необмежених кількостях різні компоненти більш пізнього виробництва, що містять дорогоцінні метали.