Імпортні плати

Компанія купує імпортні плати – друковані, материнські, які раніше використовувалися в ноутбуках, комп’ютерах, телевізорах, телефонах і багатьох інших радіоелектронних товарах, в обладнанні. Ми працюємо з населенням, а також з юридичними особами будь-якої форми власності, головна умова співпраці – ви повинні бути резидентом, які проживають на території України. Місто або регіон не важливий, так як наша діяльність охоплює всю країну. Також, завдяки обсягам придбання неліквідів, в тому числі і плат, що містять дорогоцінні метали, наявності сучасної апаратури і устаткування для переробки неліквідних плат, ми можемо запропонувати найкращі в Україні.

Дивіться фото або загляньте в Прайс-лист!

Придбання, переробка імпортних плат, які містять дорогоцінні метали – основний напрямок в роботі нашої компанії. Ми точно знаємо, як витягти золото, срібло, платину та інші потрібні для промисловості компоненти з плат імпортного виробництва. Зателефонуйте нам, розкажіть, що ви можете нам запропонувати і давайте співпрацювати. Ми працюємо чесно і відкрито – укладаємо договір купівлі-продажу, видаємо всі необхідні транспортні (при необхідності), фінансові документи, вся сума грошей за товар виплачується після того, як ми отримуємо від вас РЕК і підписуємо договір. При великих обсягах неліквідної продукції ми можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні умови – наші співробітники виїдуть до вас, оцінять товар, укладуть договір, виплатять належну суму грошей. Якщо плати імпортні знаходяться в обладнанні, і ви не знаєте, як їх звідти витягти, краще не намагайтеся самі, щоб уникнути поломки плат, наші майстри абсолютно безкоштовно проведуть демонтаж обладнання, акуратно виймуть компоненти. При невеликих кількостях, навіть при одиничних екземплярах, ви можете відправити РЕК на нашу адресу посилкою за допомогою сервісу «Нова Пошта».

Важливо знати, що в посилку повинна бути вкладена повний опис, що висилаються плат.
Плата друкована, материнська є один, кілька (до сотень) діелектричних шарів, на яких формується ланцюг, яка проводить струм. Таких ланцюгів може бути кілька. За допомогою друкованих плат можливо з’єднання окремих, різних компонентів в одне цілісне, робочий пристрій. Вузли та компоненти на платі з’єднуються за допомогою паяльної пасти або припою.

Напевно, не всі знають, що друковані, материнські плати імпортні містять значну кількість дорогоцінних металів, адже багато хто думає, що тільки старі, радянські РЕК проводилися із застосуванням важливих металів, але це не так. Якщо ви маєте будь-яку кількість імпортних плат, навіть одну-дві, зв’яжіться з нами, не варто адже викидати те, що може дати дохід. Та й зберігати на «всякий випадок» немає сенсу, так як простіше купити нову плату, ніж лагодити що вийшла з ладу.

Ми пропонуємо вам продати плати імпортного виробництва нашої компанії, таким чином, непотрібна деталь послужить вам останню службу, дозволивши заробити непогані гроші. Явна подвійна вигода – очищаєте будинок, склад, офіс від непотрібного мотлоху, отримуєте гроші.

Що ми набуваємо

Купимо плати імпортні, що містять такі дорогоцінні метали – золото, срібло, платина, паладій, тантал. Ви можете запропонувати нам:

 • Відкрите імпортного виробництва
 • Плата материнська
 • Плата з ламелью жовтої
 • Плати, що відносяться до жорстких дисків
 • Різні плати від деяких стільникових телефонів
 • Плати комп’ютерні, ноутбука, планшета, нетбука і інших гаджетів
 • Різні плати процесорного блоку

Варто звернути увагу на деякі нюанси придбання нами плат імпортних

 • Друкована плата мікросхем повинна мати золоте покриття
 • Телефонні плати оцінюються не в корпусі і без дисплея
 • Плати процесорного блоку ми оцінюємо без наявності елементів охолоджуючих
 • Оперативний модуль повинен бути без металевої адгезії
 • Плати будь-яких дисків комп’ютерних, ноутбуків повинні бути без пластикових елементів

У вас залишилися які-небудь питання з приводу придбання нами імпортних плат? Ви завжди можете отримати професійну консультацію у наших операторів.

Телефонуйте, пишіть – заробляйте з нами! Ми чекаємо ваших пропозицій!